Backlink Paketleri

SEO çalışmalarının en önemli kısmını backlink çalışmaları oluşturmaktadır. Bu çalışmaları yaparken son derece dikkatli olmak gerekiyor. Sürekli güncellenen Google algoritmalarından olumsuz etkilenmemek için internette gördüğünüz her backlink paketini kullanmamanızı tavsiye ederim.

Otomatik yapılan çalışmalar sitenize hiçbir yarar getirmeyeceği gibi uzun vadede tehlikeli sonuçlara ve cezalara neden olmaktadır, bu nedenle bu tarz çalışmalardan uzak durmalısınız. Backlink konusunda uzun zamandır yaptığım araştırmalar sonucu yeterli tecrübeyi kazandığımı düşünüyorum, kendi çalışmalarım için kullandığım Sosyal Medya Backlink Paketlerini sizler için de sunmaya karar verdim.

Daha önce yaptığım çalışmalar sonucu Sosyal Medya çalışmaları için en faydalı olan 3 siteyi belirledim ve bunların üzerinde denemeler yaptım. Denemelerim sonucu hedeflenen anahtar kelimelerde ciddi yükseliş elde ettim.

Aşağıda detaylarını göreceğiniz çalışmada sitelerinizi Tumblr, Pinterest ve Google Plus’ta paylaşarak bu paylaşımların başka hesaplarda da paylaşılmasını sağlıyorum. Bu sayede linkleriniz doğal olarak farklı sayfalarda yayılmış oluyor ve hedeflediğiniz anahtar kelimede yükseliyorsunuz.

Backlink Paketi Detaylar
major-seo-backlink-paketleri

Pinterest Çalışması
Pinterest hesabımda sitenizi ilgili panoya ekliyorum ve o postu başka profillerin paylaşmasını sağlıyorum. Paylaşımlar tamamen doğal olarak farklı ip’lere sahip kullanıcılar tarafından yapılmaktadır.

Tumblr Çalışması
Bu çalışmayı 2015 Ağustos ayından beri yapıyorum, 20 bin’den fazla takipçisi bulunan Tumblr blogumda paylaştığım gönderinin altına anahtar kelimenizi ekliyorum. Görsel farklı bloglar tarafından paylaşıldıkça aynı zamanda anahtar kelimeniz de paylaşılmış oluyor ve bu sayede o bloglardan backlink kazanarak anahtar kelimenizde yükseliyorsunuz. Çalışma ile ilgili detaylar için buradaki konumu inceleyebilirsiniz.

Google+ Çalışması
Google Plus hesabımda sitenizin linkini ufak bir açıklamayla birlikte paylaşıyorum ve bu linki en az 50 farklı hesabın doğal olarak paylaşmasını sağlıyorum.

Not: Tüm çalışmalar 7 ile 15 gün arasında tamamlanmaktadır. Bir günde 50 paylaşım yapılmayacak, paylaşımları günlere yayıyorum böylece daha doğal oluyor.
backlink paketi

Enpara

backlink paketi

Örnek çalışma ve referanslar için aykutbasyigit@gmail.com adresine mail atabilir ya da Skype üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yaz