Sponsor içerikler

2020 Yılında Kaçırılmayacak Türk Dizileri

Özellikle son birkaç yılda Türk televizyon dünyasında diziler büyük bir izleyici kitlesine kavuşarak dizi severlerin karşısına çıkmayı başardı. Sadece ulusal alanda değil uluslararası pek çok platformda dünyaya hitap eden Türk dizileri seyircilerine kaliteli anlar yaşatmayı hedefliyor. Online platformda dizi izle kategorisinde bulabileceğiniz yüzlerce Türk dizisi başarılı oyuncuların hayat verdiği karakterler sayesinde sizleri bambaşka bir dünyaya götürüyor. Suudi Arabistan, Hindistan, Pakistan, Birleşik Arap Emirlikleri gibi pek çok ülkelerin yerel televizyonlarında milyonlarca hayranı olan Türk dizilerinin şimdiye kadarki başarısı göz ardı edilemez. Kara Sevda Burak Özçivit, Neslihan Atagül’ün başrollerinde oynadığı romantik unsurları içeren ve her hafta izleyicisinde merak duygusunu uyandıran muhteşem bir dizi. Dizi de gerçekten adı üstünde kara bir sevda anlatılıyor. Baş karakter Nihan ailesinin bir sırrını gizlemek için çok sevdiği sevgilisinden vazgeçiyor ve ruh hastası bir adamla evleniyor.

Her Biri Farklı Bir Hikaye

Yapımcıların başarılı işlere imza attığı Türk dizi piyasasında başrollerinde Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Caner Cindoruk gibi başarılı oyuncuların oynadığı ve duygusal öğeleri barındıran Zemheri dizi severleri adeta ekranlara kilitliyor. Dizide hikaye, aileleri için kendini her zaman feda etmeye hazır olan Ayaz ve Firuze karakterleri etrafında dönüyor. Başarılı oyuncuların performans gösterdiği dizi 2020 yılının başında izleyicileriyle buluştu. yerli dizi seçeneklerinden tercih edebileceğiniz Zemheri farklı olay örgüsü ile sizleri alıp götürecek. Sefirin Kızı adlı dizide ise tüm hikayeler büyükelçinin kızı etrafında dönüyor. Bu kız sevgilisini düğün gecesinde terk ediyor ve şaşırtıcı bir şekilde intihar etmeye çalışıyor. Üstelik 8 yıl sonra eski kocası 8 yaşındaki kızı Melek ile Narin’in karşısına çıkıyor. Gerçekten inanılmaz bir hikayeyi anlatmaya çalışan dizide bir sonraki hafta neler olacağını merakla bekleyeceksiniz.

Milyonları Ekranlara Kilitlemeyi Başaran Türk Dizileri

Birbirinden güzel hikayelerin anlatıldığı genellikle romantik, komedi, dram gibi unsurların yer aldığı Türk dizilerinde her hafta farklı bir hikaye anlatılıyor. Günlük olarak seyircisinin karşısına çıkan Türk dizileri de oyuncuların büyük performans gösterdiği dizi izle kategorisinde yer alıyor. Beni Affet adlı dizi de buna bir örnek. Dizinin başrol oyuncuları yıllardır bıkmadan ve usanmadan her gün izleyicilerine yepyeni bir hikaye ile farklı bir olay örgüsü anlatmaya çalıştı. Dizinin yeni bölümleri şimdilik devam etmese de online olarak izleyebileceğiniz devasa bir serisi mevcut. Beni Unutma da aynı Beni Affet gibi günlük olarak seyircinin karşısına çıkan ve dram, romantik gibi öğeleri içerisinde barındıran Türk dizileri arasında yer alıyor.

Yazar Hakkında

Aykut Başyiğit

2012 yılından beri SEO ve Dijital Pazarlama ile ilgileniyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Aynı zamanda SEO ajansım üzerinden kurumsal firmalara danışmanlık hizmeti sağlıyorum.

Yorum Yaz