Genel

Avansas Alışveriş Deneyimim

Merhabalar, uzun süredir birçok şey için internetten alışveriş yapmayı tercih ediyorum, bu konuda birçoğumuzun bildiği belli başlı siteleri kullanıyorum. Bu siteler dışında ara ara yeni siteler de deneyimlemeye çalışıyorum. Bu sitelerden biri de Avansas oldu, aslında daha önce birkaç kez avansas.com üzerinden alışveriş yapmıştım fakat evde kaldığımız malum süreçte birçok firmada kargo sıkıntıları yaşanıyor, bu nedenle Avansas deneyimi benim için önemliydi. Bu yazımda yorumlarımı paylaşacağım.

Temel İhtiyaç Paketleri

Covid-19 nedeniyle hijyenimize ekstra dikkat ettiğimiz bu günlerde evde sürekli olarak ıslak mendil ve kolonya kullanıyoruz. Önceleri keyfi olarak kullandığım bu şeyler artık temel ihtiyacım haline dönüştü. Çalıştığım bilgisayarı, masamı, telefonumu bile her gün ıslak mendille iyice temizleyip siliyorum. Avansas bu noktada çok güzel bir hizmet sunmuş, farklı kategorilerde birkaç parça ürünü birleştirerek oldukça uygun fiyata sunuyorlar. Örneğin Temel İhtiyaç Paketleri kategorisinde hijyen paketleri, kullan-at ürün paketleri, temel gıda paketleri gibi ürün seçenekleri var. Ben bu seçenekler arasından Hijyen Önlem Paketi ve Sağlıklı Atıştırmalık Paketini satın aldım.

Temel İhtiyaç Paketleri

Temel İhtiyaç Paketleri

Ramazan Kolileri

Ramazan Paketleri kategorisi de oldukça hoşuma gitti. Şu anlık bu kategoriden bir şey satın almadım ama ilerleyen zamanlarda düşünüyorum. Marketlerden hazır koli alıp dağıtmak bu süreçte hem hijyen hem de lojistik bakımından oldukça zor, bu nedenle çevresinde ihtiyacı olan kişilere ramazan kolisi yardımı yapmak isteyen kişiler için çok iyi bir seçenek. Aşağıda bazı örnek ürünleri görebilirsiniz. Farklı illerde yaşayan tanıdıklarınıza da oldukça kolay şekilde gönderim sağlayabilirsiniz.

Detaylar: https://www.avansas.com/ramazan-kolileri-c-164590

Genel Değerlendirme

Ürünlerle ve süreçle ilgili deneyimlerim ise oldukça olumlu. Örneğin birçok büyük alışveriş sitesi kargo için 4-5 gün sonrasına tarih verirken Avansas’tan aldığım ürünler ertesi gün elime ulaştı. Sadece teslimat hızı nedeniyle bile tercih edilebilecekken bir de gelen kargoların mükemmel paketlenmesi ve kuryenin hijyen konusunda son derece dikkatli olması da alışverişten oldukça memnun kalmamı sağladı. Ben İstanbul’da yaşıyorum fakat eminim diğer illere de kargo çok hızlı ulaşıyordur. Sonuç olarak ben çok memnun kaldım ve karantina sürecinde daha sık kullanmayı düşünüyorum. Deneyip görmesi size kalmış 🙂

Yazar Hakkında

Aykut Başyiğit

2012 yılından beri SEO ve Dijital Pazarlama ile ilgileniyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Aynı zamanda SEO ajansım üzerinden kurumsal firmalara danışmanlık hizmeti sağlıyorum.

Yorum Yaz