Backlink

Backlink Paketi Alacaklara Tavsiyeler

Merhabalar, bildiğiniz gibi SEO çalışmalarınının önemli bir kısmını backlink elde etme işlemleri oluşturuyor. Eğer kaliteli ve kalıcı backlinkler alabilirseniz hedeflediğiniz anahtar kelimelerde arama motoru sıralamalarında yükselmeniz mümkündür.

Daha önceki yazılarımızda da anlattığımız gibi birçok farklı backlink alma yöntemi vardır, bunların bazıları ücretli bazıları ücretsiz yöntemlerdir. Ücretsiz yöntemlerle siteleriniz bir yere kadar gelebilir fakat bir yerden sonra ücretli backlink paketleri satın almanız gerekebilir. Ben kendi sitelerim için backlink paketi alma ihtiyacı duymuyorum fakat müşterilerimin siteleri için mecburen dışarıdan destek almak zorunda kalıyorum. Aşağıda sizlere tanıtacağım site sayesinde kaliteli ve kalıcı backlink paketleri satın alarak sitelerinizi arama motoru sıralamalarında yükseltebilirsiniz.

Backlink almadan önce dikkat edilmesi gereken kalıcılık, doğallık, link alınan sitelerin kalitesi gibi bazı önemli noktalar vardır. SEO paketi almadan önce bu noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir.

1.Doğallık

Backlink paketi almadan önce ilk dikkat etmeniz gereken şey backlinklerin nasıl elde edildiği olmalı. Forumlarda ya da diğer backlink satışı yapan sitelerde gördüğüm kadarıyla sitelere zarar verebilecek spam çalışmalar yapılıyor. Çeşitli programlar kullanılarak yapılan bu çalışmalar sitelerinize hiçbir fayda sağlamayacağı gibi aksine zarar verecektir. Bu nedenle bu tarz çalışmalardan kesinlikle uzak durmalısınız ve paylaşımların tamamen elle yapıldığından emin olmalısınız.

2.Kalıcılık

Alacağınız linkler kalıcı olmalıdır, bir süre sonra silinen linkler sitenizi sıralamalarda çok gerilere düşürebilir, bu nedenle paket almadan önce kalıcılık garantisi verip vermediğine bakmalısınız.

3.Link Çeşitliliği

Sürekli aynı tarz link almak siteye bir yerden sonra fayda getirmeyecektir. Link alırken dofollow ve nofollow almaya özen gösterin, sadece dofollow link almayın. Ayrıca link alma yöntemleriniz de çeşitli olmalı. Örneğin sosyal medya backlink, video backlink, pdf backlink, edu-gov backlink, görsel backlink gibi yöntemleri kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki sitedeki seo paketleri 3 maddeyi sağlıyor. Ben kendi müşterilerim için bu siteyi kullanıyorum ve sizlere de tavsiye ederim. Buradan almak istemezseniz bu tarz backlinklerin bir kısmını kendiniz de internetten araştırarak elde edebilirsiniz.

Site adresi: https://www.seopaket.net

Yazar Hakkında

Aykut Başyiğit

2012 yılından beri SEO ve Dijital Pazarlama ile ilgileniyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Aynı zamanda SEO ajansım üzerinden kurumsal firmalara danışmanlık hizmeti sağlıyorum.

Yorum Yaz