Backlink Paketleri

SEO çalışmalarının en önemli kısmını backlink çalışmaları oluşturmaktadır. Bu çalışmaları yaparken son derece dikkatli olmak gerekiyor. Sürekli güncellenen Google algoritmalarından olumsuz etkilenmemek için internette gördüğünüz her backlink paketini kullanmamanızı tavsiye ederim.

Programlar aracılığıyla yapılan çalışmalar sitenize hiçbir yarar getirmeyeceği gibi uzun vadede tehlikeli sonuçlara ve cezalara neden olmaktadır, bu nedenle bu tarz çalışmalardan uzak durmalısınız. Backlink konusunda uzun zamandır yaptığım araştırmalar sonucu yeterli tecrübeyi kazandığımı düşünüyorum, kendi çalışmalarım için kullandığım Sosyal Medya Backlink Paketlerini sizler için de sunmaya karar verdim.

Daha önce yaptığım çalışmalar sonucu Sosyal Medya çalışmaları için en faydalı olan 3 siteyi belirledim ve bunların üzerinde denemeler yaptım. Denemelerim sonucu hedeflenen anahtar kelimelerde ciddi yükseliş elde ettim.

Aşağıda detaylarını göreceğiniz çalışmada sitelerinizi Tumblr, Pinterest ve Google Plus’ta paylaşarak bu paylaşımların başka hesaplarda da paylaşılmasını sağlıyorum. Bu sayede linkleriniz doğal olarak farklı sayfalarda yayılmış oluyor ve hedeflediğiniz anahtar kelimede yükseliyorsunuz.

Backlink paketlerimizden yararlanmak için aşağıdaki kanallardan benimle iletşime geçebilirsiniz.


kaliteli-backlink-paketleri
etkili-backlink-paketleri

Backlink Paketleri Nasıl Yapılıyor?

Aşağıda 3 büyük sosyal ağda paylaşımların nasıl yapıldığı görülmektedir. Tamamen otoriter olan bu sitelerden alacağınız kaliteli backlink inşaası sayesinde hedeflediğiniz anahtar kelimelerinizde büyük bir yükseliş yakalayacaksınız.

backlink paketi

backlink paketi

Pinterest Çalışması
Pinterest hesabımda sitenizi ilgili panoya ekliyorum ve o postu başka profillerin paylaşmasını sağlıyorum. Paylaşımlar tamamen doğal olarak farklı ip’lere sahip kullanıcılar tarafından yapılmaktadır.

Tumblr Çalışması
Bu çalışmayı 2015 Ağustos ayından beri yapıyorum, 20 bin’den fazla takipçisi bulunan Tumblr blogumda paylaştığım gönderinin altına anahtar kelimenizi ekliyorum. Görsel farklı bloglar tarafından paylaşıldıkça aynı zamanda anahtar kelimeniz de paylaşılmış oluyor ve bu sayede o bloglardan backlink kazanarak anahtar kelimenizde yükseliyorsunuz.

Reddit Çalışması
Reddit son derece güçlü bir sosyal imleme sitesidir. Bu siteden alınan linkler sitenize büyük katkı sağlayacaktır. Reddit’te bulunan eski tarihli hesaplarımızdan sitenize link çıkışı sağlıyoruz, bu sayede kalıcı ve güçlü backlinkler elde edeceksiniz.

Not: Tüm çalışmalar 7 ile 15 gün arasında tamamlanmaktadır. Bir günde 50 paylaşım yapılmayacak, paylaşımları günlere yayıyorum böylece daha doğal oluyor.

Backlink Paketleri Ne İşe Yarar?

Domain Authority ve Page Authority değerleri yüksek sitelerden elde edilen bakclinkler siteler için altın değerindedir. Bu tarz linkler sitelerin değerlerini yükseltir ve arama sonuçlarında daha üst sıralarda çıkmasını sağlar. Bu da doğal olarak ziyaretçi artışı demektir. Hizmetimizde sağlayacağımız tüm backlinkler Google ve diğer arama motorları gözünde değerli linklerdir, bu nedenle siteleriniz için oldukça faydalı sonuçlar ortaya koyacaktır.

backlink paketi

Örnek çalışmaları görmek ve backlink paketleri hakkında daha fazla bilgi almak için aykutbasyigit@gmail.com adresine mail atabilir ya da aşağıdaki site üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Site adresi: https://backlinkpaketleri.net

Yorum Yaz