Sponsor içerikler

Beykoz Demirdöküm Kombi Servis Merkezi

Özel servis firmaları arasında dikkatleri çekmeyi başaran firmamız yıllardır bu sektör için hizmetlerini sürdürüyor. Yalnızca bireysel değil kurumsal olarak da hizmet veren firmamız toplu anlaşmalarda indirimler sunuyor. Büyük firmalara da servis hizmetleri sunuyor ve bu hizmetlerimiz de profesyonel şekilde yapılıyor. Şirketlerin toplu ürünlerinde en kısa sürede servis hizmeti sunuyor ve ürünlerin periyodik bakımlarını en kaliteli ve eksiksiz şekilde yapıyoruz.

Demirdöküm Servis İstanbul büyümeye devam ediyor ve büyüdükçe de hizmet kalitesi artıyor. Kadromuz buna bağlı olarak sürekli gelişiyor ve bu gelişimi daha iyi hale getirmek için teknoloji ile paralele hareket ediyoruz. Teknolojiyi takip etmek çok da kolay değil ancak sırf bu gündemi takip eden için bünyemizde hizmet veren elemanlarımız var.

Demirdöküm Servis Beykoz – 444 78 56 AYNI GÜN TEKNİK SERVİS HİZMETİ!

Bunun yanı sıra İstanbul bölgesinin her noktasına ulaşabilmek için çağrı merkezi ekiplerimizi ve gezici ekiplerimizi en iyi şekilde eğitiyoruz. Adres bilgilerimiz net ve kısa sürede adreslere ulaşmak bizim en iyi yaptığımız şey. İnsanlar para ödedikleri şeyi çok fazla beklemek istemez ve en iyi şekilde karşılık almak isterler. Bu yalnızca servis sektörü için değil her sektör için geçerlidir.

Bu sektörde hızlı olmanın verdiği avantajları en iyi şekilde ve en etkili şekilde kullanıyoruz. Uzman ekiplerimizle birlikte çıktığımız bu yolda 10 yılı aşkın süredir servis hizmeti sağlıyoruz. 444 78 56’dan bizlere ulaşarak sizler de bu kaliteyi elde edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Aykut Başyiğit

2012 yılından beri SEO ve Dijital Pazarlama ile ilgileniyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Aynı zamanda SEO ajansım üzerinden kurumsal firmalara danışmanlık hizmeti sağlıyorum.

Yorum Yaz