Genel

Bir yılı daha geride bırakırken

Bir yılın daha sonuna geldik, yılların ne kadar hızlı geçtiğini şu an karşımda duran yeşil 2014 yılı ajandama bakarak anlayabiliyorum. Tam 2 yıl önce babamdan ders programlarımı oluşturmak için istemiştim. O zaman üniversite sınavına çalışıyordum, şu an üniversitedeyim. Zaten bu blogu açmamın nedeni de buydu, hayatımdaki bazı önemli gelişmelere şahit olmasını sağlayıp yıllar sonra da okuyabilmek. Belki de bu yazıyı 15 yıl sonra tekrar okuyup “evet yıllar hala çok hızlı geçiyor” diyeceğiz.

Bu blog sayesinde bilgi seviyesi benden yüksek birçok kişiyle tanıştım, inşallah yeni yılda da tanışmaya devam edeceğim. 2016’da bu blog ve diğer projelerimle ilgili bazı planlarım var.

Projeler
2015 yılında pek fazla vakit ayıramadığım ve çok az yazı yazabildiğim blogumla yeni yılda daha fazla ilgilenmeyi düşünüyorum. Elimden geldiğince sizlere günlük hayatta edindiğim bilgi ve tecrübelerimi aktarmaya çalışacağım. Bunun dışında bazı gelişmeler var. Artık Google Adsense hesabımın pin onayı geldi ve yeni yılda farklı sektörde farklı bir projeye başlıyorum. Proje detayları hakkında daha sonra blogum üzerinden sizleri bilgilendireceğim.

Eğitim
İspanyolca ve bazı programlama dillerinde iyi bir seviyeye gelmeyi planlıyorum. 6 aydır turnuvalara gitmediğim satrança tekrar yoğunlaşarak turnuva tempomu kazanamayı ve çoğu turnuvalara katılmayı düşünüyorum. Ayrıca ingilizce sorununu tamamen ortadan kaldırıp haziran sonu yurt dışına çıkmayı düşünüyorum. Bakalım 1 sene sonra bu yazıya baktığımda hangilerinin yanına tik koyabileceğim 🙂

2015’in son yazısının sonuna geldik. Blogumu takip ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Umarım yeni yılda sevdiklerinizle birlikte mutlu olusunuz. 2016’da görüşmek üzere, nice birlikte senelere 🙂

Yazar Hakkında

Aykut Başyiğit

2012 yılından beri SEO ve Dijital Pazarlama ile ilgileniyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Aynı zamanda SEO ajansım üzerinden kurumsal firmalara danışmanlık hizmeti sağlıyorum.

3 Yorum

Yorum Yaz