Tavsiyeler

İnternetten Çiçek Almak İsteyenlere Tavsiye

Merhabalar, bildiğiniz gibi e-ticaret sektörü son yıllarda oldukça gelişti. İnsanlar artık kıyafetlerini, ev eşyalarını, teknolojik araç ve gereçlerini hatta yemeklerini bile internet üzerinden sipariş ediyorlar. İnternet her sektöre giriş yapmışken çiçek gönderimi konusuna da girmese olmazdı.

Bu yazımda geçenlerde keşfettiğim ve memnun kaldığım bir çiçek alışveriş sitesinden bahsedeceğim. Site sayesinde tek tıkla çiçeğiniz kapınıza kadar geliyor. Diyelim ki bugün sizin için özel bir gün. Örneğin evlilik yıldönümünüz ve işten geç çıkacaksınız. Eşinize hediye almak için hiç mi hiç vaktiniz yok. Hemen internete girip konseptinize uygun bir çiçek seçip sipariş ediyorsunuz ve çiçeğiniz saatler içerisinde kapınıza geliyor. İşte bu kadar basit. Tek tıkla hem işinizi hallediyorsunuz hem de eşinizin gönlünü fethediyorsunuz. Sadece bu kadar da değil. Örneğin siz ve göndereceğiniz kişi farklı şehirlerde. Site sayesinde siz İstanbul’dan sipariş veriyorsunuz çiçek Ankara’ya ulaşıyor. Tabii bunu yapabilmek için birkaç gün önceden sipariş vermeniz gerekebilir. Örneğin bir yakınınızın düğün töreni var ve siz bu törene katılamayacaksınız. Onları bir çiçek eşliğinde tebrik etmek istiyorsunuz. Hemen çiçeğiniz sipariş edin, ardından üzerine yazacağınız notu da şirkete iletin ve çiçek düğün sahibine ulaşsın. Sevgililer gününde sevgiliniz başka şehirde mi? Yanına gidemeyecek misiniz? Hiç üzülmeyin. İnternet üzerinden onun için seçtiğiniz bir çiçek sepeti, hazırlatmak istediğiniz kocaman bir buket ve bunun gibi aranjmanlar tek bir tuşa basmanızla sevgilinizin ayağına gidiyor. Üzerine bırakacağınız harika bir not ile beraber. Sevgiliniz bu çiçeği karşısında gördüğünde ne kadar da duygulanacak.

tre
Siz de sevgilinizi yüzünde güller açtırmak istiyorsanız sevgililer gününde çiçek sipariş etmeyi lütfen ihmal etmeyin. Unutmayın sizi uğraştıracak, yoracak hiçbir şey yok. Çiçeği seçmeniz ve not düşmeniz yeterli. Sevdiklerinizi mutlu etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı değil mi? Hem capcanlı hem de uygun fiyata sipariş edeceğiniz çiçekler hem sizi hem sevdiklerinizi sevindirecek. Online sipariş her sektörde olduğu gibi bu sektörde kurtarıcı rol oynuyor. Bu konudaki en önemli sorun ise ne yazık ki güven. Sipariş ederken tercih edeceğiniz site işini itinayla yapan bir site olmalıdır. Bu konuda tavsiye ettiğim bu siteye güvenebilirsiniz. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere.

Site adresi:www.cicekmarket.com

Yazar Hakkında

Aykut Başyiğit

2012 yılından beri SEO ve Dijital Pazarlama ile ilgileniyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Aynı zamanda SEO ajansım üzerinden kurumsal firmalara danışmanlık hizmeti sağlıyorum.

Yorum Yaz