Sponsor içerikler

Darıca Philips Süpürge Servisi

Elektrikli süpürge her evin olmazsa olmazı, temizliğin en önemli araç- gereçlerinden birisidir. Bir elektrik süpürgesinin, çok gürültü yapmaması, çekim gücünün kuvvetli olması, her yüzeyde eşit derecede performansla çalışması gerekmektedir. Gerek kullanım ömründen dolayı, gerekse de kullanıcı kaynaklı hatalardan ötürü süpürgelerde bu tür sorunların yaşanması hiç de uzak bir olasılık değil.Fakat bu olasılıklar gün yüzüne çıktığında endişelenecek bir şey yok. Çünkü işinde uzmanlaşmış, gelişen teknolojiye ayak uydurmuş Philips Servis adında olan bir özel teknik servis firması var.

444 78 56 numarasından ulaşabileceğiniz Philps Servis Darıca adeta elektrikli süpürgelerin dilinden anlayan bir hekim gibi elektrikli süpürgelere ait her sorunu profesyonelce çözüyor. Philips Servis işini elinden geldiğince iyi yapıyor ve süpürgenizin uzun yıllar boyu kalitesini korumak da size düşüyor. Uzun saatler aralıksız çalıştırılması, haznesi dolduğunda boşaltılmaması, eğer ki süpürgeniz torbalıysa torbasının değiştirilmemesi elektrikli süpürgenizin arızalanmasına yol açar.

Arızalanan süpürgeniz için Philips Servis merkezine ilgili telefonundan ulaşarak arıza kaydını oluşturabilirsiniz.. Ellerinden geldiğince kısa zamanda tamirat işlemini gerçekleştirip ilk alındığı gün olduğu kadar kaliteli bir şekilde süpürgenizi sizlere teslim ediyor. İşinde deneyimli ve başarılı çalışanlarıyla birlikte parça değişimde taktıkları parçalara da tamirat sürecindeki işçiliğimize de 1 yıl garanti veriyor. Kaliteli işçiliği çok uzakta aramayın. Hemen 444 78 56 numaradan veya Web sitesi üzerinden iletişime geçip süpürgenizin her türden sorununu giderebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Aykut Başyiğit

2012 yılından beri SEO ve Dijital Pazarlama ile ilgileniyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Aynı zamanda SEO ajansım üzerinden kurumsal firmalara danışmanlık hizmeti sağlıyorum.

Yorum Yaz