Sponsor içerikler

Doğru Bilginin Adresi Bilgim

dogru bilginin adresi bilgim

Son dönemde herkesin en büyük şikayetlerinden birisi; internet üzerindeki bilgi kirliliği. Okuduğunuz hiçbir şeyin ne denli doğruyu yansıttığını bilemez bir hale geldik. Profesyonel ya da araştırmayı seven bir kadroya sahip olmayan birçok site var. İnsanların sürekli olarak ziyaret ettiği bir mecrada bilgi paylaşımı yaparken bunun doğruluğundan emin olmak son derece önemli. İnsanlar artık birçok durumda; “Ne yapabilirim?” diyerek internete bakıp bilgi edinmeye çalışıyor hatta uyguluyorlar. Sinek ısırığını internet üzerinde aratan bir kişinin sonunda kendi kendine kanser teşhisi koymasının dahi mümkün olduğu internet ortamında; Bilgim.net sayesinde artık doğru bilgiye kavuşmak oldukça kolay bir hal almış durumda.

Sitenin kadrosu yazarlarına oldukça önem veriyor. Site içerisinde tatil kategorisinden aile ile ilgili bilgiler alabileceğiniz kategoriye kadar her bölüm aynı özende bilgiler ile düzenlenmiş durumda. Sitenin bir de yazarlık bölümü mevcut. Yazarlık bölümünde; yazılan her yazının nasıl bir süreçten geçtiğini görmeniz mümkün. Aynı zamanda kendinizi ifade etmek isteyenlerdenseniz siz de sitenin yazarlık kısmında gerekli bilgileri doldurabilir ve ücretli çalışan bir yazar olabilirsiniz. Detayları BURADAN öğrenmeniz mümkün.

Bilgim sitesinin en temel amaçlarından birisi; okuyucu ile buluşan her bilginin detaylı olması. Paylaşımlara baktığınız zaman ne denli detaylı şekilde size sunulduğunu göreceksiniz. İnternet üzerindeki birçok site arasından sıyrılan Bilgim.Net sizlere dergi okuma alışkanlığını bıraktıracak niteliklere sahip. Anlatımları yalın, görselleri son derece kaliteli ve göz yoran bir sisteme de sahip değiller. Sitede görsellik ön planda olduğu için paylaşımlar arasında kendinizi kaybedebiliyorsunuz. Özellikle sağlık bölümünde muhteşem bir titizlik söz konusu demek mümkün; yazılar sürekli olarak çeşitli detaylar baz alınarak inceleniyor ve her yazı aynı titizlikte hazırlanarak okuyucu ile buluşuyor.

Keyifle okuyacağınız, boş zamanlarınızda sizi dergi karıştırmaktan kurtaracak, her anlamda size hitap eden bir site arıyorsanız Bilgim.net sizin için doğru adres diyebilirim. Kadınlar ve erkekler için ortak alan yaratan site herkesin ziyaret edip eğlenebileceği bir alan oluşturuyor. İnternetteki yanlış bilgilerden rahatsızlık duyanların uğrak adresi olacak bir site.

Yazar Hakkında

Aykut Başyiğit

2012 yılından beri SEO ve Dijital Pazarlama ile ilgileniyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Aynı zamanda SEO ajansım üzerinden kurumsal firmalara danışmanlık hizmeti sağlıyorum.

Yorum Yaz