Sponsor içerikler

Düğün Fotoğrafçısı Ersin Aydın

Düğün kadar düğün fotoğrafları da her genç kız için bir o kadar önemlidir. Her zaman hayallerini süsleyen bir düğünü yapabilmek ve baktıklarında yüzlerinde tebessüm oluşturabilecek anısı bol, bir o kadar da güzel olan düğün fotoğraflarına bakmak ister.

Güzel hatırlamak ve fotoğraflara bakanlar tarafından da içtenlik ile hatırlanmak isterler. Ersin Aydın’da kızların hayallerini gerçekleştirmesini sağlayacak bir düğün fotoğrafçısı aslında. Üniversitede hobi olarak başladığı fotoğrafçılığı mesleği haline getirmiş biri. Bilgisayar programcılığı mesleğini bırakıp çoğu kişinin yapamadığı büyük bir cesaretle hayallerinin peşinden koşmuş. Hayallerinin peşinden koşması ve mesleğini severek yapması Ersin Aydın için büyük bir ayrıcalık.

Mesleğine İstanbul’u fotoğraflayarak başlamış sonrasında düğün fotoğraflarını çekmesini isteyen çifte yardım ederek düğün fotoğrafçılığına başlamıştır. Düğün fotoğraflarını dış çekim yapmaktadır. Çekim için çiftlere geniş bir fotoğraf çekim alanı sunmaktadır. Doğa çekimi yapması ve doğal ışıktan yola çıkarak fotoğraflarını çekmesi çektiği fotoğrafları daha anlamlı hale getirmektedir. Mesleğini severek yaptığı da fotoğraflara bakıldığında hissedilen o güzel sempatiklik sayesinde anlaşılmaktadır.

Çektiği düğün fotoğraflarının her biri ayrı orjinalliğe sahiptir. Her fotoğrafta ayrı bir doğallık söz konusudur. Düğün stresine sahip çiftlerde çekim yapıldığı gün hiçbir sorun olmadan fotoğraf çekilmiş izlenimi vardır. Moral verilmekte ve doğal fotoğraflar vermesi sağlanmaktadır.  Kimi doğaçlama olmakta kimi ise istenen poza göre çekim sağlanmaktadır. Bu dönemde çok fazla strese sahip çiftlerde bu kadar doğal fotoğraf çekmek kolay değildir. Ama Ersin Aydın severek işini yapmakta ve zor zamanlarında olan çiftlere çektiği düğün fotoğraflarıyla yüzlerinde tebessüm oluşmasını sağlamaktadır.

Her çift fotoğraf çekimi yapılırken ve fotoğraf çekimi sonrası kalan güzel anılardan memnun olmaktadır. Sizde hayalimdeki düğün fotoğrafım olsun fotoğraf çekilirken hem güzel anılarım olsun hem de fotoğraflara bakarak çekim anlarını hatırlamak mı istiyorsunuz?  O zaman sizi de Ersin Aydın ile tanışmaya ve düğün fotoğraflarınıza baktığınızda yüzünüzde oluşacak o güzel tebessüm ile hayallerinizi gerçekleştirmeye davet ediyoruz. Ersin Aydın’ın önceki çalışmalarına ait bazı fotoğrafları aşağıda görebilirsiniz

Yazar Hakkında

Aykut Başyiğit

2012 yılından beri SEO ve Dijital Pazarlama ile ilgileniyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Aynı zamanda SEO ajansım üzerinden kurumsal firmalara danışmanlık hizmeti sağlıyorum.

Yorum Yaz