Sponsor içerikler

ECA Kombileriniz için Tuzla’da Hizmetinizdeyiz

servis

ECA Servisi uzun senelerdir vermiş olduğu kaliteli hizmetlerle adından sıkça bahsettiren özel teknik servislerin başında gelmektedir. Kombi bakım, kombi onarımı ve montajı konusunda tecrübe ve bilgi birikimine sahip olan ekibi her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor. Siz değerli Eca marka kombi kullanıcılarının daha iyi hizmet sunabilmek için gelişen teknolojiye ayak uydurarak sorunlarınıza her geçen gün daha iyi çözümler sunmaya çalışmaktadır. Kombinizde bir arıza meydana geldiğinde Eca Servis İstanbul merkezine ulaştığınız taktide alanında uzmanlaşmış teknisyenlerle kombinizde yaşanan arıza kodları doğru olarak tespit edilir. tespit edilen arızalara en etkin ve doğru çözümler üretilir.

Arıza durumuna göre gerekli yedek parça ihtiyacı tespit yapılır ve sizin de onayınız ile orijinal olan yedek parçalar ile değişimi yapılır. Değişimi yapılan parçalar ve teknik servis sürecinde kullanılan tüm ekipmanlar tamamen birinci sınıf kaliteye sahiptir. Aynı şekilde bakım ve montaj işleri için de birinci sınıf kaliteye sahip ekipmanlar kullanılır.


ECA Servis Tuzla merkezinden aldığınız her hizmet 1 yıl süreyle garanti altındadır. Siz de kaliteli ve hızlı hizmetin yanında ekonomik bir teknik servis arayışındaysanız doğru adrestesiniz. Hemen 444 78 56 numaralı telefondan kendilerine ulaşıp hemen arıza kaydını oluşturabilirsiniz. Kaliteli hizmetin yanında hem uygun fiyat hem de hızlı bir hizmet arayışındaysanız alanında uzmanlaşmış kadrosu ile Eca Servis İstanbul sizleri bekliyor.

Yazar Hakkında

Aykut Başyiğit

2012 yılından beri SEO ve Dijital Pazarlama ile ilgileniyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Aynı zamanda SEO ajansım üzerinden kurumsal firmalara danışmanlık hizmeti sağlıyorum.

Yorum Yaz