Sponsor içerikler

En İyi Video İndirme Eklentisi (Chrome)

Video indirme eklentisi

Videoyu görüntülediğiniz herhangi bir web sitesinden videoyu bilgisayarınıza kaydetmek ne kadar zor olabilir ki? Birçok video indirici eklentileri ve programlarını kullanmak oldukça zahmetli ve ücretlidir. Video Octopus eklentisi sayesinde bu dertten kurtulun! Dilediğiniz videoyu basit ve ücretsiz bir şekilde indirin.

Tamamen Ücretsiz Video İndirme Eklentisi

Piyasada yer alanvideo downloadereklentilerinin birçoğu ücretli veya güvenli değildir. Video Octopus eklentisinde dilediğiniz kadar videoyu tamamen ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Buna ek olarak kullanıcılara sunulan video formatı ve kalitesi (çözünürlük) seçimi, özellikleri arasında en çok sevilen özellikler arasında yer aldı.

MP4, MP3 ve FLV gibi onlarca format arasında seçimizi yapabilirsiniz. Buna ek olarak onlarca video çözünürlüğü seçeneği bulunmaktadır. Kullanıcıların ihtiyaçlarını en basit bir şekilde karşılamak adına tasarlanan Video Octopus kullanıcıları tarafından hizmet süresi boyunca 100 milyondan fazla video indirildiği istatistikler arasında gözükmektedir.

Nasıl Video İndiriliyor?

Chrome video indirme eklentisi olan Video Octopus’u kurduktan sonra indirmek istediğiniz videonun sayfasına chrome tarayıcısından giriniz. Ardından yukarı sağ köşede yer alan Video Octopus eklentisinin simgesini göreceksiniz. Bu simgeye tıklayarak videoyu indirebilir ve sonsuza dek saklayabilirsiniz.

Güvenlik konusunda aklınıza herhangi bir şüphe takılmasın. Tüm güvenlik önlemleri alınmış olan video indirme eklentisini gönül rahatlığıyla ücretsiz bir şekilde kullanarak dilediğiniz kadar video indirebilirsiniz.

Film Sitelerinden Video İndirebilir Miyim?

Kullanıcıların en çok merak ettiği sorulardan bir tanesi de film sitelerinden video indirme özelliği olup olmamasıdır. Sorunun cevabı ise evet indirebilirsiniz. Sitede video indirmeye karşı herhangi bir yazılım kullanılmıyor ise ve sitede indirmeye yönelik bir hata bulunmuyorsa video indirilmektedir. Bu durumlar istisna olup çoğu film sitesinden video indirebilirsiniz.

Bu eklenti sayesinde sadece Youtube’dan video indiremezsiniz. Bunun nedeni ise eklenti ile alakalı olmayıp Google Youtube’nin gizlilik ve telif hakkı politikasından kaynaklanmaktadır. Youtube haricinde başta Facebook olmak üzere Instagram, Twitter ve Dailymotion gibi bütün sitelerden de basit bir şekilde istediğiniz videoyu indirebilirsiniz. Videoların indirilme hızında eklenti tarafından bir kısıtlama konulmamış olup internet hızınıza bağlı olarak inmektedir. Bunun sonucunda videolar daha hızlı bir şekilde bilgisayarınıza kaydolucaktır.

Web sitesi:Video Octopus

Chrome Eklenti Adresi: Video Downloader Chrome Extension

Yazar Hakkında

Aykut Başyiğit

2012 yılından beri SEO ve Dijital Pazarlama ile ilgileniyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Aynı zamanda SEO ajansım üzerinden kurumsal firmalara danışmanlık hizmeti sağlıyorum.

Yorum Yaz