Sponsor içerikler

En İyi Youtube Beğeni Servisi

Youtube video izleyebileceğiniz, canlı yayın yapmanıza da olanak sağlayan, içerik paylaşarak para kazanabileceğiniz bir ortamdır. Günümüzde bu ortam üzerinden para kazanan milyonlarca insan vardır. Ancak bu ortamdan para kazanmanın belirli şartları vardır. Youtube bu şartları 1000 abone ve 4000 izlenme saatinin aşılması olarak belirlemiştir. Bu şartları sağlayan bir youtube kanalı Google ile anlaşma yaparak reklamlar üzerinden para kazanabilir. Youtube kanalları içerisinde ilgiyle takip edilenler olduğu gibi takip edilmeyenler de vardır. Bir kanalın sevilerek takip edilmesi içeriklerinin konusuna ve kalitesine bağlıdır.

Kaliteli içerik üreten kanalları kullanıcılar merakla takip etmektedir. Bu da kanal sahiplerini yeni içerikler üretmek için motive etmektedir. Bir youtube kanalı açmak isterseniz öncelikle hangi alanda içerik üreteceğinizi belirleyerek işe başlayabilirsiniz. Tek bir alanda içerik üretmeniz o alanla ilgilenen çok sayıda kişiyi tek bir kanal etrafında birleştirecektir. Alanınızı belirledikten sonra alacağınız kullanıcı adını belirleyebilirsiniz. İsim ve soy isminizle bir kanal adı alabileceğiniz gibi içeriklerinizi temsil eden bir isim de oluşturabilirsiniz. Bu aşamada önemli olan kullanıcıların aklında kalabilecek, kolay reklamını yapabileceğiniz akıcı bir isim seçmektir. Kanalınızın kullanıcıların ilgisini çekmesi belirli bir zaman alabilir. Bu işlemi hızlandırmak amacıyla youtube kanalınız için abone, izlenme ve beğeni hizmetlerinden birini kolayca satın alabilirsiniz. Bu hizmetler kanalınızın kısa sürede yükselişe geçmesine yardımcı olacaktır.

Youtube beğeni hizmetlerinden birini alarak kanalınızdaki videoların kısa sürede pek çok kullanıcı tarafından beğenilmesini sağlayabilirsiniz. Videolarınızın beğenilmesi kanalınıza yeni kullanıcıları da çekecektir. Ayrıca bu kullanıcılar kanalınızdaki içerikleri beğenerek abone bile olabilir. Youtube beğeniler videonuzun yükselmesini destekler, videonuz sıralamada ve önerilen videolarda daha fazla görünür. Bu sayede organik geri dönüşler kazanabilirsiniz. Youtube beğeniler ile videonuzun trend videolar arasına girme ihtimali yükselir. Youtube centerdan aldığınız youtube beğeniler in başlama süresi sipariş kuyruğuna bağlı olarak 10 dakika ile 48 saat arasında değişmektedir. Sipariş kuyruğu yoksa beğenileriniz hızlı gelirken, kuyruk varsa geç gelecektir. Youtube beğeni satın almanız kanalınıza arar vermez, aksine kanalınızın yükselmesine yardımcı olur.

Yazar Hakkında

Aykut Başyiğit

2012 yılından beri SEO ve Dijital Pazarlama ile ilgileniyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Aynı zamanda SEO ajansım üzerinden kurumsal firmalara danışmanlık hizmeti sağlıyorum.

Yorum Yaz