Uygulamalar

Getir Uygulaması İle Hediye 20 lira İster Misiniz?

Merhaba arkadaşlar, bugün siz bir uygulamadan bahsetmek istiyorum. Yeni ve son derece ilgi toplayan bir girişim. Bi taksi uygulamasının kurucularından Nazım Salur‘un yeni projesi Getir. Uygulama mobil odaklı bir e-ticaret sistemi. “Getir de getirelim!” sloganlı uygulamada 5 farklı kategoride ürün seçip, adresinize getirtebiliyorsunuz. Şimdi bu uygulamanın çok güzel bir kampanyasından bahsedeceğim. Getir uygulamasını Google Play ya da App Store üzerinden indirip 20-25 temmuz tarihleri arasında 20 lira altı alışverişinizi ücretsiz alabilirsiniz. Ayrıca 5 liralık kargo ücretini de ödemiyorsunuz. Yani 20 liralık alışverişin tamamı ücretsiz. Diyelim ki alışverişiniz 26 lira tuttu. Bu fiyattan hediye miktar olan 20 lira düşülüyor ve kartınızdan 6 lira alınıyor. Uygulamada şimdilik fazla ürün çeşitliliği olmasa da tatmin edecek kadar ürün bulunuyor. Girişimin tutup tutmayacağı tartışılır ama ben verilen hizmetten gayet memnun kaldım ve projenin önünün açık olduğunu düşünüyorum. Teslimatın çok hızlı olması ve kuryenin canlı olarak takip edilmesi de güzelliklerinden birkaçı. Siparişlerim sadece 8 dakikada geldi. Gelen siparişlerimi aşağıda görebilirsiniz.

getir-alışveriş-uygulamasıgetir-uygulaması

Fotoğrafta 2 ayrı poşet var çünkü tek kredi kartıyla farklı hesaplar açabiliyorsunuz. Gereken tek şey farklı bir telefon numarası. Bir kendi telefonumla bir de annemin telefonuyla iki farklı sipariş getirttim. Ürünler özel tasarımlı getir motor kuryeleriyle ve gördüğünüz gibi son derece şık mor bir bez poşette geliyor. Uygulamaya üye olup sipariş oluşturmam yaklaşık 5 dakika sürdü. Son derece sade ve kolay bir arayüze sahip. Sipariş arayüzü ise şu şekilde;

getir-alısveris-yapmagetir-alısveris-ekranı

Kampanya süresi bitmeden hediye fırsatından faydalanmak istiyorsanız uygulama adresine buradan ulaşabilirsiniz. Hatta biraz abartıp iyice sömürmek isteyenler tek kart üzerinden 5 ayrı telefon numarasıyla hesap açıp 5×20=100 liralık alışverişi ücretsiz getirtebilirler. Şu an bu yazıyı akşamki siparişimden gelen ice tea’lerden birini içerken yazıyorum :))

Not:Bu kampanyadan sadece İstanbul’da yaşayanlar faydalanabilir. Ayrıca sadece Mastercard kabul ediyor ve bazı ilçelere gönderim yapılamıyor. Bir de siparişi getiren kuryelere 2-3 lira bahşiş ya da siparişin içindeki ürünlerden birini vermenizi tavsiye ederim. İyi sömürmeler dilerim herkese kolay gelsin :))

Yazar Hakkında

Aykut Başyiğit

2012 yılından beri SEO ve Dijital Pazarlama ile ilgileniyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Aynı zamanda SEO ajansım üzerinden kurumsal firmalara danışmanlık hizmeti sağlıyorum.

Yorum Yaz