Sponsor içerikler

Google Sıra Takip Araçları

Web sitenize çok emek verdiğiniz ve yatırım yaptığınız halde Google arama sonuçlarında ilk sıralarda değil misiniz? Web sitenizden beklediğiniz geri dönüşleri bir türlü alamıyor musunuz? Site sıra bulucu ile yaptığınız SEO çalışmalarınızda kullandığınız anahtar kelimelerin verimli olup olmadığını denetleyebilir, doğru seçimler yapabilirsiniz. Ücretsiz ve sınırsız tarama imkânı ile belirlediğiniz anahtar kelime veya kelime öbeklerini, otomatik takibine imkân veren bu programlar sayesinde web sitenizi günlük takip edebilir, hedeflediğiniz sıralara çıkabilirsiniz. Günümüz; internetteki varlığını güçlendirenlerin kazandığı bir çağ ve başarılı olmak için bu çağa ayak uydurmak artık bir zorunluluk. Sizde Google arama motorlarında ilk sıralara yükselerek internette ses getiren bir web sitesi haline gelebilirsiniz.

Google’da Sitemin Kacıncı Sırada Olduğunu Nasıl Öğrenebilirim?

İnternet sayesinde istediğimiz her bilgiye, her ürüne ya da her fiyata rahatlıkla ulaşabiliyoruz. Kullanmasını bilenler için birçok avantajı içinde barındıran internet, şirket sahipleri için başarının kapılarını adeta aralıyor, hatta ardına kadar açıyor. Çünkü önceleri yüksek maliyetlerle yapılan pazarlama çalışmaları artık internet sayesinde çok daha ucuz ve daha çok kitleye bir tıkla ulaşmak mümkün. İşte SEO çalışmaları bu anlamda bir firmayı yukarılara taşıyan bir teknik. Google’da sitem kaçıncı sırada diye sorgulama yaptığınızda ulaşabileceğiniz sıra bulucu programlar sayesinde, sitenizin trafiğini artırabilir,  satış hacminizi yükseltebilirsiniz. Üstelik bunu yapmanız çok pratik ve hızlı sonuçlar veriyor. Dilediğinizde otomatik takip sistemi ile sizi uyararak, SEO çalışmalarınızı doğru yönde yapmanız için ışık tutuyor.

Site Sıra Bulucu 

Şirketinizin web sitesizden uzun zamandır geri dönüşler alamıyorsanız bunun bir nedeni vardır ve bu sorunun cevabını bulmak sizin için zor olabilir. Fakat bu bulmacayı site sıra bulucu araçlarını kıllanarak pratik ve hızlı bir şekilde çözmeniz artık mümkün.  Bildiğiniz gibi Google aramalarında ilk sıralarda olmak müşteri veya izleyicilerinizin web sitenize ulaşılabilirliğini artırıyor. Dolayısıyla site trafiği artıyor ve satış şansı yükseliyor. Web sitesi içeriklerinde kullandığınız anahtar sözcük analizleri ile rakiplerinizin kullandığı anahtar sözcükleri karşılaştırabilir, hangi noktada yanlış yaptığınızı belirleyebilirsiniz. Kullanım kolaylığı yanında, sınırsız anahtar kelime tarama hacmi ve ücretsiz versiyonları ile sıralamanızı tespit edebilir, bunu otomatikleştirerek günlük verilere ulaşabilirsiniz.  

Araç İle İlgili Bazı Görseller

Yazar Hakkında

Aykut Başyiğit

2012 yılından beri SEO ve Dijital Pazarlama ile ilgileniyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Aynı zamanda SEO ajansım üzerinden kurumsal firmalara danışmanlık hizmeti sağlıyorum.

Yorum Yaz