Hakkımda

Merhabalar, ben Aykut. 1994 yılında İstanbul’da doğdum. Halen doğup büyüdüğüm semt olan Tarabya’da yaşıyorum. Rüştü Akın Anadolu Meslek Lisesi – Bilişim Teknolojileri bölümünden mezun oldum. Şu an Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü öğrencisiyim.

Bu blogu, eğitim hayatımda ve günlük yaşantımda edindiğim bilgi ve tecrübeleri sizlerle paylaşabilmek ve gelecekte bakıp hatırlayacağım birkaç şey biriktirebilmek amacıyla 2014 yılında kurdum.

İlk internet sitemi 2011 yılında açtım ve o yıldan bu yana çeşitli blog ve internet siteleri açıp yönetmeye devam ediyorum. Bu blogda arama motoru optimizasyonu, internetten para kazanma, online pazarlama, bloglama ipuçları, programlama dersleri vb. gibi teknik bilgilerden oluşan içeriklerin yanı sıra kendi fikir ve düşüncelerimi paylaşacağım günlük konulardan oluşan içerikler bulabilirsiniz.

Bilginin paylaştıkça çoğalan bir hazine olduğu bilinciyle bildiklerimi aktarmaktan asla vazgeçmeyeceğim, bir kişinin bile hayatını değiştirebilirsek ne mutlu bize 🙂 Herkese keyifli okumalar dilerim.

Yorum Yaz