Sponsor içerikler

İstanbul’un En Kaliteli BEKO Servisi

Günümüzde hemen her evde ve birçok iş yerinde beyaz eşya ürünleri bulunmaktadır. Buzdolabından çamaşır makinesine kadar birçok beyaz eşya, kullanıcılarına büyük faydalar sağlamaktadır. Hızla gelişen teknoloji sayesinde beyaz eşya üreticileri, hep daha üstün teknolojiyle müşterilerinin karşısına çıksa da ürünler bazen üretim hatası, bazen kullanıcı hatası, bazen de kullanım süresi gibi nedenlerle bazı hizmetlere ihtiyaç duymaktadır.

“Bir Dünya Markası” olan Beko’nun beyaz eşya ürünleri toplumun büyük bir kesimi tarafından tercih edilmekte ve memnuniyetle kullanılmaktadır. Beko marka ürünlerinizde meydana gelen sorunlara karşı Özel İstanbul Beko Servis, müşterilerinin yüzlerini güldürmeyi başarıyor. Beyaz eşyalarınızda yaşadığınız sorunlara hızlı ve kalıcı çözümler üreterek hizmet veren Özel İstanbul Beko Servis orijinal parçalar kullanarak gerçekleştirdiği hizmetle size ve ürününüze verdiği değeri ortaya koyuyor. Üstelik vermiş olduğu hizmeti ve değiştirilen parçaları ve işçiliği için bir yıl servis garantisi altına alması yaptığı işin arkasında durması yönüyle onu birçok servis firmasından ayırıyor.

Özel İstanbul Beko Servis hizmet talebinde bulunmak için sitelerimizde yer alan servis talep formunu doldurabilir, servisimize ulaşabilirsiniz. Alanında uzman çalışanlarımız bu formdan servis talebi bilgilerinizi alır, en kısa sürede sizinle iletişime geçer. Gerekli hizmeti sunmak için işbirliği içinde çalışmalarını yürütür. Teknolojik bilgiler bakımından donanımlı, arıza tespitleri konusunda deneyimli personelimiz aracılığıyla ürününüzün önce yerinde bakım-onarım çalışmaları yapılır.

Eğer bu çalışma sonuç vermiyorsa ürününüz Özel Beko Servisinin güler yüzlü, işine hakim ve dürüst hizmet veren personelleri tarafından servis merkezine götürülür. Onarımı yapıldıktan sonra evinize teslim edilir. Üstelik bu teslimat birçok özel serviste belirtilen süreyi aşarken biz sözümüzde duruyor, müşterilerimizi mağdur etmemek adına zamanında ürünlerini teslim ediyoruz.

Uygun fiyat ve zamanında hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan Özel İstanbul Beko Servis verdiği hizmetlerden aldığı olumlu dönütlerle çalışmalarını taçlandırmaya devam etmektedir.

Yazar Hakkında

Aykut Başyiğit

2012 yılından beri SEO ve Dijital Pazarlama ile ilgileniyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Aynı zamanda SEO ajansım üzerinden kurumsal firmalara danışmanlık hizmeti sağlıyorum.

Yorum Yaz