Genel

Kediseverler için En İyi İnstagram Hesapları

Özet: Kedilerin eğlenceli videolarını izlerken onlar hakkında bilgi alabileceğiniz en iyi instagram hesaplarını öğrenmek ister misiniz?

Teknolojik gelişmeler aradığımız tüm bilgilere kolaylıkla ulaşmamızı sağlıyor. Sosyal medya kullanımının da artması ile aradığımız birçok içeriğe ulaşabiliyoruz. İnstagram günümüzde en çok kullanılan aplikasyonlar arasında yer alıyor. Bu aplikasyonda kedilerin dünyasına da büyük bir yer ayrıldı. Kedi videoları izleyebileceğiniz, kedi cinsleri hakkında bilgi alabileceğiniz ve merak ettiğiniz soruları sorabileceğiniz oldukça başarılı instagram hesapları mevcut. Ana sayfanızda daha fazla kedi görmek istiyor ve onlar hakkında daha çok bilgi almak istiyorsanız paylaşacağımız hesaplara göz atabilirsiniz.

Miyavliyo (@miyavliyo)

@miyavliyo kullanıcı adı ile bulabileceğiniz instagram sayfası kedi severlerin için oldukça güzel paylaşımlarda bulunuyor. An itibariyle 50 binden fazla takipçisi olan instagram hesabı, kedilerin sevimli hallerini paylaştığı gibi onlar hakkında bilinmesi gereken önemli detaylara da yer veriyor. Kedi besliyorsanız kedi cinsi, bakımı, hastalıkları, aşıları gibi birçok bilgiyi bu sayfadan öğrenebilirsiniz. Miyavliyo hesabında bulabileceğiniz farklı içerikler de mevcut. İnstagram sayfasında kedilere özel diş macunu, şampuan, mama kabı gibi ürünlerin çekilişleri de yapılıyor. Çekilişe katılarak evcil hayvanınız için sevimli ürünler kazanabilirsiniz.

Miyavliyo hesabının en güzel içeriklerinden biri de takipçilerinden gelen videolara ve fotoğraflara yer vermesi. Kedi besleyenler olarak bir çatı altında birleşiyor ve tanık olduğunuz güzel anıları diğer takipçilerle paylaşma fırsatı yakalıyorsunuz. Aynı zamanda kedi besleyenlerden gelen önemli uyarılar, sağlık, kedi besleme psikolojisi gibi birçok konuda bilgilendirici içerikleri de mevcut. Oldukça profesyonel instagram hesabı olan Miyavliyo, aynı adla web sitesinde de bilgilendirici içerikler paylaşmaya devam ediyor. Birçok sosyal medya hesaplarının yanı sıra web sitelerinin de dolu dolu faydalı içerikler barındırması bence Miyavliyo’yu diğerlerinden ayırıyor. Güncel bilgiler, anketler, kedi cinsleri, kedi burçları gibi ilgi çekici başlıklar aktif olarak sitesinde de yer alıyor. Kedi severlerin aynı çatıda buluştuğu bu instagram sayfasını seveceğinizi düşünüyoruz.

Kedi Videoları (@Videokedy)

Evde, sokakta, parkta görmeyi çok sevdiğimiz kediler sosyal medyada da dünyamıza renk katmaya devam ediyor. Günün stresini atmak için kedilerin sevimli hallerini izlemek istiyorsanız bu instagram hesabına göz atabilirsiniz. 30 bin takipçisi olan instagram hesabı genellikle kedilerin güldüren videolarını paylaşıyor. Bu sayfada anketlere katılabilir, kedinizin videolarının göndererek diğer takipçilerle paylaşılmasını sağlayabilirsiniz. Masum, sinirli, şaşkın, uykulu tüm kedilerin fotoğrafları ile dolu olan sayfanın oldukça eğlenceli olduğunu söyleyebiliriz.

Dikkat Kedi Var (@Dikkat_kedi_var)

Kedi severlerin ilgisini çekecek diğer instagram sayfası ise dikkat kedi var! Bu sayfada kedilerin eğlenceli fotoğraflarını bulabilir, diğer takipçilerin kedileri ile tanışabilirsiniz. 17 bin takipçisi olan sayfa 500’den fazla kişiyi takip ediyor. İçerikleri arasında kedi videoları ve fotoğrafları mevcut. Bilgi içerikleri olmasa da kedi severlere yardımcı olmak adına sahiplendirme ilanlarına da sayfasında yer veriyor. Takipçilerinden gelenleri ve ilanları hikaye gönderisi olarak profilinde sabitlemiş. Sayfada bulabileceğiniz iletişim adresinden sahiplenme ilanı verebilir ve kedinizin özel anlarını gönderebilirsiniz.

Kedi Terörü (@kiditeroru)

Sosyal medyanın esprili yaklaşımlarından biri olan kedi terörü sayfasında kedilerin yaptığı yaramazlıklara yer veriliyor. Ne kadar sevimli olsalar da sahiplerini ve çevreyi zor durumda bırakan yaramazlıkları var. Bu sayfada sokakta yaşayan kedilerin çılgın hallerini, duştan çıkan dostlarımızın kızgın anlarını bulabilirsiniz. 600 takipçiye sahip instagram sayfasında özel fotoğraflar da mevcut. Eğlenceli içeriklere göz atmak isterseniz bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Kedi Özel Harekat (@_kediozelharekat)

Kedilerin kendi dünyasında oldukça farklı hallerine tanıklık etmek istiyorsanız bu sayfa tam size göre. Esprili yaklaşımları ile takipçilerini eğlendirirken aradığınız tüm kedi videolarını da bulabilirsiniz. 10 binden fazla takipçisi olan sayfa 400 kişiyi takip ediyor. Hikayelerinin öne çıkanlarında ruh hallerine göre kediler yer alıyor. Bu sayfaya mesaj atarak kedinizin özel anlarını paylaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Aykut Başyiğit

2012 yılından beri SEO ve Dijital Pazarlama ile ilgileniyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Aynı zamanda SEO ajansım üzerinden kurumsal firmalara danışmanlık hizmeti sağlıyorum.

Yorum Yaz