Sponsor içerikler

Kombi Tamir Servisi

servis

Son yıllarda tüm ülkemizde en çok kullanılan ısınma türü kombi ve kalorifer sistemleridir. Bu sistemin kullanılmasındaki amaç diğer ısıtma sistemlerinden hem daha uygun fiyatlı hem de daha kolay olmasıdır. Kombi ve kalorifer sistemi arızaları aslında çok sık rastlanan arıza çeşitleri değildir. Fakat kombi ve kalorifer sistem arızaları mutlaka uzman bir tamir gerektirmektedir. Bunun neden diğer beyaz eşyalardan kombilerin kullanım tarzının biraz daha tehlikeli arızalar gelişebileceğidir. Kombilerde gelişebilen tehlikeli arızaların ortaya çıkmaması için mutlaka her yıl düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekir. Bakımı düzenli olarak yapılan kombi modellerinde kullanım aşamasında arıza görülmeden uzun süre kullanılır. Hatta her yıl yapılan kombi bakımları kombilerin kullanım ömürlerinin uzadığı gözlenir. Karabağlar Demirdöküm Servisi olarak kombi arıza giderme ve kombi bakım işlemleri yapmaktayız. İzmir merkez ve çevre ilçelerde hizmet veren firmamızdan telefon ile arayarak destek alabilirsiniz. Kombi bakım, kombi onarım ve kalorifer bakım desteği siz değerli müşterilerimize tarafımızca verilmektedir. 

Kombi Su Kaçırma Arızaları

Her beyaz eşyada olduğu gibi kombilerde de su kaçırma arızaları olur. Kombilerde oluşan su kaçırma arızalarının nedenleri genellikle içine konulması gereken bir miktar suyun fazla konulmasından dolayıdır. Kombi bakım ve kombi onarım işlemleri Karabağlar Demirdöküm Servisi olarak tarafımızca yapılmaktadır. Kombi su kaçırma arızaları her zaman tehlikeli gelişmez. Kombi içine konulması gereken su normal seviyede konulduğunda arıza kendiliğinden ortadan kalkabilir. Bazı kombi su kaçırma arızaları ise kombiye bağlı olan sıcak su hatları veya soğuk su hatlarında oluşan arızalardır. Bu arıza çeşidinde borularda olan kaçaklar tamir edildiğinde sorun tamamen ortadan kaldırılabilir. Kalorifer sisteminde oluşan su sızıntıları da kalorifer sistemine ait olarak giderilmesi gereken arıza türleridir. Bu arızalar hızlı olarak gelişir ve son hız mutlaka tamir edilmesi gereklidir. Kombiye bağlı olarak çalışan kalorifer peteklerinden su akıntısı olduğunda hızlı bir şekilde kalorifer peteklerinin tümünün düğmeleri kapalı konumuna getirilmeli ve servis çağırılmalıdır. Kombi bakım, kombi onarım ve kalorifer petek temizliği tarafımızca yapılan kombi ve kalorifer petekleri ile alakalı servis hizmetleridir. 

Yazar Hakkında

Aykut Başyiğit

2012 yılından beri SEO ve Dijital Pazarlama ile ilgileniyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Aynı zamanda SEO ajansım üzerinden kurumsal firmalara danışmanlık hizmeti sağlıyorum.

Yorum Yaz