Sponsor içerikler

Maabac: Karşılaştırma Girişimi

Günümüzde internet hayatımızın olmazsa olmaz bir parçası. Her yerden kolayca nete girebildiğimiz için de çoğu işimizi internet üzerinden hallediyor, bir şey almadan önce de internete bakarak karar veriyoruz. Çoğu zaman da alacağımız ürüne karar veremiyor ve iki seçenek arasında kalıyoruz. Maabac işte tam da bu durumda kaldığımız zamanlar için kurulmuş bir platform. Site içerisine girerek iki şeyin karşılaştırmasını okuyorsunuz ve karar verme süreniz kısalıyor. Yüzlerce kullanıcısı bulunan bu platform henüz yeni kuruldu. Ancak kısa sürede büyüyecek gibi gözüküyor. Aklınıza peki bu Maabac nedir, nasıl kullanmaya başlayabiliriz gibi sorular gelebilir. Yazımızı okumaya devam edin.

Maabac  yeni nesil karşılaştırma platformlarından biridir. Site içerisinde moda, teknoloji, yiyecek-içecek, dizi-film gibi çok farklı konularda karşılaştırmalar bulunmaktadır. Başlıklar altında kullanıcıların yorumları yazmaktadır. Başlığını savunan kullanıcılar arasında tatlı bir rekabet vardır. Siz de kararsız kaldığınızda, yeni bir ürün almak istediğinizde ya da mevcut ürünler hakkında bilgi sahibi olmak istediğinizde Maabac’i kullanabilirsiniz.

Peki siz Maabac kullanmaya nasıl başlayabilirsiniz? Cevap çok basit: Siteye üye olarak. Üye olmadan içerikleri okusanız da başlıklar altında yorumlar yapamazsınız. Üye olmak için ise https://maabac.com/ adresine girmelisiniz. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra konu açabilir, açılmış konulara yorumlar yazabilir, başka üyelerin yazdıkları yorumları beğenebilir ya da yanıt verebilirsiniz. Site basit bir arayüze sahip olduğu için Maabac kullanmak son derece kolaydır.

Örnek paylaşım; https://maabac.com/compare/Renault-VS-Honda

Yazar Hakkında

Aykut Başyiğit

2012 yılından beri SEO ve Dijital Pazarlama ile ilgileniyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Aynı zamanda SEO ajansım üzerinden kurumsal firmalara danışmanlık hizmeti sağlıyorum.

Yorum Yaz