Sponsor içerikler

Özel Franke Servis Karşıyaka

20. yüzyıl dünyasında yaşamımıza giren buzdolabı teknolojisi, modern toplum yaşantısında devrim niteliğinde yenilikler kazandırdı. Tüm besinlerin ve diğer ürünlerin ilk günkü tazeliklerini koruyarak, daha uzun süreler saklanabilmesine yardımcı olması başta olmak üzere pek çok farklı fırsat sağlayan buzdolabı, 21.yüzyıl akıllı teknolojileriyle bir araya geliyor. Franke deneyim ve kalitesi ile dijital teknolojiyle entegre edilen mekanik buzdolabı teknolojisi çok daha düşük enerji tüketimli, çok daha yüksek performanslı, fonksiyonel bir kullanım sunuyor.

Bu yüzden yaygın olarak tercih edilen buzdolabı teknolojisi, içerisinde bulunduğu beyaz eşya teknolojisi sınıfı diğer ürünlerden farklı olarak yıl boyunca kesintisiz çalışma gerçekleştirir. Günün her saatinde çalışan buzdolabı yüksek dayanıklı tüketim malzemesi olsa da zamanla kullanım hataları, çevresel koşullar ve yoğun kullanım gibi pek çok etkene bağlı olarak arızalanabiliyor. Arızalanmış bir buzdolabı için İzmir’ in büyük ilçelerinden Karşıyaka’da Franke Servis Karşıyaka merkezi tarafından profesyonel standartlarda servis hizmetleri sunuluyor.

Karşıyaka ilçesi genelindeki tüm Franke buzdolabı kullanıcılarının yaşadıkları sorunlardan en hızlı şekilde kurtulabilmelerine yardımcı olmak için gün boyu müdahale için hazır durumda mobil gezici servis araçları bekletiliyor.
Özel Franke Servis Karşıyaka merkezi mobil ekipleri, tam donanımlı özel servis araçları ile en kısa süre içerisinde ilgili adrese ulaşabiliyor.

Bu şekilde buzdolabı arızası için çağrılan özel buzdolabı servisi hizmetlerinin tüketiciye en hızlı şekilde ulaştırılarak, yerinde buzdolabı onarım müdahaleleri ile onarımı sağlanıyor. Böylelikle en kısa sürede yeniden ilk günkü dayanıklılığında ve performansında kullanımı sağlanıyor.

Web: https://www.onarimmerkezleri.com

Yazar Hakkında

Aykut Başyiğit

2012 yılından beri SEO ve Dijital Pazarlama ile ilgileniyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Aynı zamanda SEO ajansım üzerinden kurumsal firmalara danışmanlık hizmeti sağlıyorum.

Yorum Yaz