Sponsor içerikler

Roberto Mancini’den Milli Takım İle İlgili Dikkat Çeken Açıklama

Euro 2020 katılımı sağlanması ile birlikte rakip ülkelerden açıklamalar gelmeye başladı. Takımın iyi bir jenerasyon yakalaması ile birlikte rakiplerine göz dağı vermesi sebebiyle her geçen gün milli takım haberleri arasında rakip ülkelerin açıklamaları bulunuyor.

Ülkemiz ile aynı gurupta yer alan İtalya takımının teknik direktörü Roberto Mancini ülkemizin futbol takımı ile ilgili açıklamalarda bulundu. 

Milli takımımızdan övgü ile bahseden Roberto Mancini Türk Milli takımının son derece zorlu bir rakip olduğunu dile getirdi.

Sözlerine Türkiye’nin yakalamış olduğu jenerasyonun son derece kaliteli olduğunu dile getiren tecrübeli teknik adam Türk Milli takımının kendilerine sıkıntı olabileceğini dile getirdi. 

Bununlar birlikte gurubu değerlendiren Roberto Mancini herkesin düşündüğünün aksine gurubun son derece kuvvetli olduğunu dile getirdi.

Kendileri için de bazı değerlendirmelerde bulunan teknik adam Euro 2020 elemelerinin kendileri için çok iyi geçtiğini dile getirdi.

Elemelerde oynamış oldukları tüm maçları firesiz olarak kazanmanın son derece zor olmasına rağmen başardıklarını da sözlerine ekledi. 

Türk Milli takımının kupanın er güçlü adaylarından Fransa karşısındaki etkili futbolunu hatırlatan teknik adam 2 müsabakadan Türkiye’nin 4 puan aldığını hatırlattı.

Gurupta bulunan diğer takımlar İsviçre ve Galler’in de kendilerine her zaman ters geldiğini de belirtmiştir. 

Rakiplerimizden Galler Milli takımının teknik direktörü de Türk Milli takımı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Türkiye Milli takımının son derece kaliteli olduğunu söyleyen teknik adam gurubun kaderinin Türkiye ile oynanacak maçların belirleyeceğinin altını çizdi.

Safkanlar Gelir Kapısı Oldu

At yarışı haberleri içerisinde son zamanlarda at alımının para kazandırması ile ilgili haberler yapılmaya başlandı. 

Türkiye de bulunmakta olan 9 hipodrom içerisinde çalışan sayısının 350 bin kişi olduğu söyleniyor. Bu miktarında yansımasının yaklaşık 1,5 milyona tekabül ettiği biliniyor. 

Böylelikle sadece koşan atlar ve bunlara bahis alanlar değil bununla birlikte önemli bir sayıda insan bu sektörden ekmek yiyor.

Sektör içerisinde çalışmakta olan birçok meslek kolu bulunmaktadır. Sektör bu mesleklere iş kapısı durumundadır. 

Yazar Hakkında

Aykut Başyiğit

2012 yılından beri SEO ve Dijital Pazarlama ile ilgileniyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Aynı zamanda SEO ajansım üzerinden kurumsal firmalara danışmanlık hizmeti sağlıyorum.

Yorum Yaz