Genel

Saatlerin Anlamları Nelerdir?

Bazen aynı saatlere denk geliriz değil mi? 01.01, 12.12, ya da 15.15… Bu çok sık yaşadığımız bir olay olmadığı için de bu saatlere denk gelmenin anlamını araştırır dururuz. Ne anlama gelir bu saatlere denk gelmek? Bu yazımda bu saatlerin anlamları hakkında bildiklerimi paylaşacağım.

Saatlerin Anlamları

01:01 Saat Anlamı – Seni Düşünüyor

Eğer bu saate denk geldiyseniz aklınızda olan kişi sizi düşünüyor, sizi aklından geçiriyor olabilir. Bu saate denk geldiğiniz zaman düşündüğünüz şeyler çok önemli. Düşündüklerinize en çok bu saate denk gelince pozitiflik aşılayın. Hayatınızda daha olumlu sonuçlar yarattığınızı görecek ve düşündüğünüz kişininde o sırada sizi düşündüğünü hissedeceksiniz.

01:01 Saat Anlamı

01:01 Saat Anlamı

02:02 Saat Anlamı – Seni Seviyor

Aklınızda biri var sizi sevip sevmediğini sürekli düşünüyorsunuz diyelim, eğer bu saate denk geldiyseniz cevap evet olabilir! O da sizi seviyor olabilir. Bu nokta da kendinize not edinmeniz gereken önemli mesaj, sizi seviyor olabilir ancak sizin de ona ne kadar enerji yolladığınız çok önemlidir. Bu saate denk geldiyseniz sevdiğiniz kişiyi daha çok düşünerek onun da size enerji yollamasına izin verebilirsiniz. Bu saate denk geldiyseniz onu siz de düşünerek ona enerji yollayın.

02:02 Saat Anlamı

02:02 Saat Anlamı

03:03 Saat Anlamı – Senden Hoşlanıyor

Belki sevgi kadar kuvvetli bir duygu duymasa da senden hoşlanıyor olabilir. Hayatta sahip olduğunuz her şey için minnettar olarak, şükür ederek zihninizi açık ve olumlu duygularla donatırsanız sizden hoşlanan kişiye enerji yollama da başarılı olabilirsiniz. Eğer bu saate denk geldiyseniz o da sizden hoşlanıyor olabilir.

03:03 Saat Anlamı

03:03 Saat Anlamı

04:04 Saat Anlamı – Seni Şu Anda Rüyasında Görüyor

Bu saate denk gelirseniz düşündüğünüz kişi sizi şuan da rüyasında görüyor olabilir. Bilinçaltına öyle bir girmişsin ki, rüyasında bile sen varsın. Çünkü biliyorsun ki rüyalar bizim hayallerimizden ve bilinçaltımızdan oluşur. Bu da demek oluyor ki, seni çok fazla düşünüyor ve rüyalarında seni görüyor!

04:04 Saat Anlamı

04:04 Saat Anlamı

05:05 Saat Anlamı – Seni Sevmiyor

Bazen bizim sevdiklerimiz, hoşlandıklarımız bizi sevmeyebilir. Ama bunun için üzülüp, kahrolmak elimize bir şey geçirmez. Zihnimizi pozitif, algılarımızı açık tutarak hayatımıza sevgiyi ve huzuru çekebiliriz. Unutmayın ki istediğiniz kişinin sizi sevmesi, beyninizde gezinen pozitif duygulara bağlı olabilir. Evrene ne enerji gönderirseniz, evren de o yankı bulur.

05:05 Saat Anlamı

05:05 Saat Anlamı

06:06 Saat Anlamı – Seninle Buluşmak İsteyecek

Bu saate denk geldiyseniz aklınız da ki kişi size buluşma teklif etmeye hazırlanıyor olabilir. Belki bunun bir planını yapıyordur ya da size yaklaşmanın yollarını arıyordur. Bu saate denk geldiyseniz sizinle buluşmak isteyecek olabilen birinin varlığından haberdar olmanız gerek.

06:06 Saat Anlamı

06:06 Saat Anlamı

07:07 Saat Anlamı – Sana Bir Sürprizi Var

Aklında ki kişi, seni mutlu etmek için şaşırtmak için bir şeyler hazırlıyor olabilir. Yakınlarından biri sana sürpriz yapmak için tetikte olabilir. Bu saate denk geldiyseniz çok şanslısınız çünkü etrafınızdan birileri size sürpriz yapabilir ve bunun karşılığında çok eğlenceli bir anın ortasında kendinizi bulabilirsiniz.

07:07 Saat Anlamı

07:07 Saat Anlamı

08:08 Saat Anlamı – Senden Çekiniyor

Acaba etrafında senden hoşlanan, seninle konuşmaya çalışan ama senden çekindiği için uzak duran birileri mi var? Bir düşün bakalım. Senin davranışların, hal ve hareketlerin sebebiyle senden çekinen ama aslında konuşmak için yanıp tutuşan birinin habercisi olabilir bu saate denk gelmen.

08:08 Saat Anlamı

08:08 Saat Anlamı

09:09 Saat Anlamı – Seninle Evlenecek

Bu saate denk gelmek, gerçekten şans ister! Bu saate denk geldiysen öncelikle şanslısın demektir çünkü aklında ki kişi seninle evlenecek olabilir! Veya evlenme planları yapıyor olabilir.

09:09 Saat Anlamı

09:09 Saat Anlamı

10:10 Saat Anlamı – Herkese Senden Bahsediyor

Bu saate denk geldiysen herkese senden bahseden, senin düşüncelerini ve davranışlarını başkalarıyla paylaşan bir gizli hayranın olabilir 🙂 Senin davranışlarını, sözlerini, herkese anlatıp senden bahseden ve senden çok hoşlanan birinin habercisi olabilir 10.10’u yakalaman!

10:10 Saat Anlamı

10:10 Saat Anlamı

11:11 Saat Anlamı – Seni İzliyor

Senin her bir hareketini didik didik izleyen, senin bile bilmediğin detaylara dikkat eden biri olabilir çevrende. Seni izleyip, davranışlarını yorumlayıp, senin hakkında fikirlere kendi kendine sahip olabilir. Bu gizemli birinin kim olduğunu düşün bakalım.

11:11 Saat Anlamı

11:11 Saat Anlamı

12:12 Saat Anlamı – Sana Hayran

Bu kişi sana çok fena hayran olmuş! Sen bile farketmeden sana çok bağlanmış, bir köşe de hayran hayran sana bakıyor, seni bekliyor bile olabilir. Acaba kim?

12:12 Saat Anlamı

12:12 Saat Anlamı

13:13 Saat Anlamı – O Şu an Başkasıyla

Aklında ki kişi şuan başkasıyla olabilir 🙁 Bu saat onun habercisi diyebiliriz. Belki düşündüğün kişi başkasıyla sadece bir görüşme halindedir. Hemen kötüyü düşünme!

13:13 Saat Anlamı

13:13 Saat Anlamı

14:14 Saat Anlamı – Seninle İlgili Hayal Kuruyor

Eğer bu saate denk geldiysen düşündüğün kişi seninle ilgili hayaller kuruyor olabilir. Şunu yapsak nasıl olurdu? Şuraya gitsek neler yapardık? gibi veya çok daha uzak gelecekte gerçekleşecek olan güzel hayaller kuruyor olabilir senin hakkında.

14:14 Saat Anlamı

14:14 Saat Anlamı

15:15 Saat Anlamı – Seni Üzecek

Bu saatin anlamı malesef pek iyi değil. Bu saate denk geldiysen düşündüğün kişi seni üzecek veya sana zarar vericek davranışlarda bulunacak olabilir. Belki seni sevmeyerek seni üzecek, belki sana kötü şeyler söyleyecek veya belki de istediğin gibi davranmayarak seni üzecek olabilir.

15:15 Saat Anlamı

15:15 Saat Anlamı

16:16 Saat Anlamı – Seni Unutamıyor

Bu saate denk gelerek, seni unutamayan o malum kişiye enerji yollayabilirsin! Çünkü eğer bu saate denk geldiysen o da seni unutamıyor demektir. Belki de hala anılarınızı ve seninle geçirdiği güzel günleri düşünerek geri gelmesini istiyor olabilir. Sen de çeşitli ritüeller ve olumlamalarla onu kendi hayatına çekmeye çalışabilirsin.

16:16 Saat Anlamı

16:16 Saat Anlamı

17:17 Saat Anlamı – Sana Aşık

Bu saate denk gelirseniz düşündüğünüz kişi size aşık olmuş, aşırı büyük bir sevgiyle bağlanmış olabilir. Ve siz de bunu hissetmiş olabilirsiniz. Eğer daha o kişiye denk gelmediyseniz biri size aşık olmuş sizin haberiniz olmamış olabilir veya aşık olacak olabilir.

17:17 Saat Anlamı

17:17 Saat Anlamı

18:18 Saat Anlamı – Seninle Çılgınlık Yapmak İstiyor

Çılgın, deli dolu bir partnere denk geldin galiba! Çünkü bu saate denk gelmek, kişinin partnerinin onunla çocuklar gibi eğlenmek, gezmek dolaşmak ve onunla çılgınlıklar yapmak istediğinin habercisi; işareti olabilir.

18:18 Saat Anlamı

18:18 Saat Anlamı

19:19 Saat Anlamı – Eski Sevgilin ile Barışacaksın

Bu saate denk gelmiş olman, senin eski sevgilinle veya geçmişte bir takım durumlar yaşadığın, geçmişte hoşlandığın biriyle tekrar karşılaşacağın; bir araya geleceğinin habercisi olabilir.

19:19 Saat Anlamı

19:19 Saat Anlamı

20:20 Saat Anlamı – Seninle Alakalı Umutları Var

Aklında ki kişinin seninle alakalı çeşitli hayalleri, umutları ve bazı fikirleri var. Seni düşündükçe çok mutlu oluyor ve seninle alakalı bazı umutları var. Belki bu kişi senin geçmişte hoşlanmadığın, ama seni seven biri olabilir. Hiç duyumunu aldın mı? İşte o kişiyle alakalı bir gelişme yaşayabilirsin. Çünkü onun seninle alakalı umutları var ya da devam ediyor!

20:20 Saat Anlamı

20:20 Saat Anlamı

21:21 Saat Anlamı – Sana Açılacak

Sana senden hoşlandığını, ya da sevdiğini söylemeye hazırlanan biri olabilir. Bu kişi çok yakında sana açılacak ve sana duygularını ifade edecek. Aklında olan kişi de sana karşı boş değil. Ve yakında bunları öğreneceksin.

21:21 Saat Anlamı

21:21 Saat Anlamı

22:22 Saat Anlamı – Senden Hiç Vazgeçmeyecek

Aklında ki kişi belki sevgilin, belki sevdiğin hoşlandığın insan. İşte o kişi senden hiç vazgeçmeyecek. O da seni severek uzun süreli bir ilişkiye adım atacaksınız; belki evleneceksiniz belki seneler boyu birlikte olacaksınız ama senden hiç vazgeçmeyecek!

22:22 Saat Anlamı

23:23 Saat Anlamı – Aklından Çıkmıyorsun

Aklında ki kişinin aklından çıkmıyorsun! Her saniye seni düşünüyor, merak ediyor, özlüyor, aramak istiyor olabilir. Hep acaba şuan ne yapıyor, şuan nasıl iyi mi diye kafasında sorgulamalar yapan biri olabilir. Bu kişi çok yakın zaman da sana aklından çıkmadığına hep seni düşündüğüne dair bir şekilde iletişime geçecek.

23:23 Saat Anlamı

23:23 Saat Anlamı

00:00 Saat Anlamı – Sana Şans Verecek

– Bu saatte denk gelişinle birlikte aklında ki kişi de sana bir şans vermeyi ve seninle birlikte olmayı düşünecek. Şuan da onun düşündüğü şey seninle bir ilişki kurmak ve bunu sana bir an önce söylemek olabilir.

00:00 Saat Anlamı

00:00 Saat Anlamı

Yazar Hakkında

Aykut Başyiğit

2012 yılından beri SEO ve Dijital Pazarlama ile ilgileniyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Aynı zamanda SEO ajansım üzerinden kurumsal firmalara danışmanlık hizmeti sağlıyorum.

Yorum Yaz