Seo Paketleri

SEO çalışmalarınızı desteklemek amacıyla oluşturduğum seo paketleri sayesinde hedef anahtar kelimelerinizde daha üst sıralara yükselebilirsiniz. 2012 yılından beri SEO ile ilgileniyorum ve kendimi sürekli geliştirmeye çalışıyorum, daha önce yapmış olduğum çalışmalardan en çok verim aldığım otoriter siteleri birleştirerek bir seo paketi haline getirdim. Bu çalışmalar tamamen doğal ve günlere yayılarak yapılmaktadır, çalışmalarda hiçbir program kullanılmamaktadır. Sitelerinize zarar verecek herhangi bir durum yoktur.

Bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için bu çalışmayı uyguluyoruz. Ayrıca 2 yıldır backlink çalışması hizmeti veriyorum, bu çalışma hakkında bilgi almak için aşağıdaki sayfayı ziyaret etmenizi tavsiye ederim;

Backlink Paketleri

Seo Paketleri Ne İşe Yarar?

SEO çalışmaları sitelerinizin arama motoru sıralamalarında hedef anahtar kelimelerde yükselebilmesi ve daha çok ziyaretçiye ulaşabilmesi amacıyla yapılan doğal ve kalıcı çalışmalardır. Çalışmalar belirli bir strateji ve plan üzerine kuruludur, adım adım ilerlenir ve çalışma sonunda başarı sağlanır. Bu başarının kalıcı olabilmesi amacıyla çalışmalara devam edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde rakip siteler daha çok çalışma yaparak sıralamalarda sizi geçebilir.

Çalışma yapmadan önce site adresinizi detaylı olarak inceledikten sonra bir yol haritası çiziyorum. Tabii burada her siteyle çalışmadığımı da söylemek isterim. Sıralamada yükselemeyeceğini düşündüğüm, içerik açısından yetersiz, iç optimizasyonu yapılmamış sitelerle çalışmıyorum. Bu tarz siteleri olan kişilere nasıl bir yol izlemeleri gerektiği hakkında bilgiler veriyorum.

Sitenize çalışma yapmayı uygun görürsem sizinle birlikte bir çalışma planı belirleyip derhal çalışmalara başlıyorum. Çalışma sonrasında siteleriniz hedef anahtar kelimelerde yükseliyor, ziyaretçi sayınız artıyor. Bunların dışında Domain Authority, Page Authority, Moz Rank, Alexa gibi değerleri yükseliyor.