Sitelerinizi Uçuracak Seo Paketleri

SEO çalışmalarınızı desteklemek amacıyla oluşturduğum seo paketleri sayesinde hedef anahtar kelimelerinizde daha üst sıralara yükselebilirsiniz. 2012 yılından beri SEO ile ilgileniyorum ve kendimi sürekli geliştirmeye çalışıyorum, daha önce yapmış olduğum çalışmalardan en çok verim aldığım otoriter siteleri birleştirerek bir seo paketi haline getirdim. Bu çalışmalar tamamen doğal ve günlere yayılarak yapılmaktadır, çalışmalarda hiçbir program kullanılmamaktadır. Sitelerinize zarar verecek herhangi bir durum yoktur. Tamamen yükseliş odaklı olarak hazırlanmış seo paketleri sayesinde siteleriniz uçuşa geçecek.

Bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için bu çalışmayı uyguluyoruz. Ayrıca 2 yıldır backlink çalışması hizmeti veriyorum, bu çalışma hakkında bilgi almak için aşağıdaki sayfayı ziyaret etmenizi tavsiye ederim;

Backlink Paketleri

etkili seo paketleri

Yükseliş Odaklı SEO Paketleri

Yükseliş Odaklı SEO Paketleri

Çalışmalar Nasıl Yapılıyor?

Öncelikle hedef anahtar kelimeleriniz doğrultusunda sitenizin analizini yapıyorum ve sitenize uygun seo paketini belirleyip size öneriyorum. Birlikte bir paket belirledikten sonra çalışmalara başlıyorum. Tüm paylaşımları farklı günlere bölerek ve en çok etki alabileceğimiz şekilde yapıyorum. Tamamı seo uyumlu özgün makaleler hazırlayarak Kendime ait otoriter sitelerden tanıtım yazısı sağlıyorum. Bunların yanında pakete dahil olan sosyal medya backlink çalışmaları gerçekleştiriyorum. Bu sayede siteniz hedeflediğiniz anahtar kelimelerde yükselişe geçiyor. İnternetteki seo paketleri ile kıyasladığımda kendi çalışmalarımı çok farklı görüyorum çünkü benim çalışmamın tamamını otoriter siteler oluşturuyor. Bu nedenle kesinlikle faydasını göreceğinizin garantisini veriyorum.

Seo Paketleri Ne İşe Yarar?

SEO çalışmaları sitelerinizin arama motoru sıralamalarında hedef anahtar kelimelerde yükselebilmesi ve daha çok ziyaretçiye ulaşabilmesi amacıyla yapılan doğal ve kalıcı çalışmalardır. Çalışmalar belirli bir strateji ve plan üzerine kuruludur, adım adım ilerlenir ve çalışma sonunda başarı sağlanır. Bu başarının kalıcı olabilmesi amacıyla çalışmalara devam edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde rakip siteler daha çok çalışma yaparak sıralamalarda sizi geçebilir.

Çalışma yapmadan önce site adresinizi detaylı olarak inceledikten sonra bir yol haritası çiziyorum. Tabii burada her siteyle çalışmadığımı da söylemek isterim. Sıralamada yükselemeyeceğini düşündüğüm, içerik açısından yetersiz, iç optimizasyonu yapılmamış sitelerle çalışmıyorum. Bu tarz siteleri olan kişilere nasıl bir yol izlemeleri gerektiği hakkında bilgiler veriyorum.

Sitenize çalışma yapmayı uygun görürsem sizinle birlikte bir çalışma planı belirleyip derhal çalışmalara başlıyorum. Çalışma sonrasında siteleriniz hedef anahtar kelimelerde yükseliyor, ziyaretçi sayınız artıyor. Bunların dışında Domain Authority, Page Authority, Moz Rank, Alexa gibi değerleri yükseliyor.

Sıralama Garantisi Veriyor Muyuz?

Öncelikle belirtmek isteriz ki anahtar kelime odaklı yükseliş garantisi vermiyoruz. Şimdiye kadar yaptığımız bütün çalışmalarımızda yükseliş elde etsek de sizlere "bizden şu paketi satın alın ilk sayfaya gelirsiniz" gibi vaadler vermiyoruz. Gerçekçi olmak gerekirse yapılacak çalışmalar sonrasında yükseliş çok yüksek ihtimalle gerçekleşecektir fakat biz gene de ilk sayfa garantisi vermiyoruz. Çünkü SEO adım adım ilerlenmesi gereken bir kavramdır ve doğrudan ilk sayfaya gelmeyi beklemek hayal perestliktir. Bu nedenle web sitesi sahiplerine web sitelerimizde bulunan makaleleri okumalarını şiddetle tavsiye ediyoruz. Ardından siteleri için SEO çalışmaları yaptırabilirler.

Sitenizi ilk sıralara taşımak, site içi ve site dışı analizlerini yaptırmak ve arama sonuçlarında ilk sayfaya gelmek için bizimle iletişime geçin ve siteniz için en iyi uygun fiyatlı seo çalışması hangisiyse belirleyip çalışmalara hemen başlayalım.