Sponsor içerikler

Su Arıtma Cihazları İle Temiz Suya Doyacaksınız

Su arıtma cihazı, çeşme suyunu arıtmak için üretilmiştir. Günümüzde pek çok ev ve iş yerinde su arıtma cihazı kullanılmaktadır. Su arıtma cihazına ihtiyaç duyulmasının en büyük nedeni çeşme suyunda bulunan kireçtir. Çeşme suyunun ne kadar fazla kireç içerdiğini sürekli su kaynatmak için kullandığımız kettle ve çaydanlık altlarına bakarak görebilirsiniz. 100 derecede kaynamasına rağmen kireçlenmeye neden olan şebeke suları vücut için de zararlı olmaktadır. Bu nedenle siz de evinize ya da iş yerinize en uygun su arıtma cihazını alarak suyunuzu temizleyebilirsiniz. Royal Green su arıtma cihazlarını diğer markalardan ayıran en temel unsur sağlıklı ve faydalı kaynak suyu niteliğinde su arıtmasıdır. Su hayatımızın olmazsa olmazlarındandır. Vücudumuzun %70’i sudan oluşmaktadır. Bu nedenle  içtiğimiz suyun kalitesi hayatımızı doğrudan etkilemektedir.

Sağlıklı bir su temiz olmalıdır, içerisinde hastalık yapan mikro organizmalar, kimyasallar ve ağır metaller bulunmamalıdır. Ayrıca sağlıklı bir su mineral ve içerdiği oksijen oranı bakımından zengin olmalıdır. Sağlıklı bir sudan aranan bir diğer özellikte vücudun içeriğine uygun bir ph değerinde olmasıdır. Yararlı olduğu bilinen alkali suyun ph seviyesi 7’nin üzerindedir. Kaplıcalardaki şifalı sulara bakıldığında yukarıda sayılan özellikleri taşıdığı görülür. Şifalı su tüketen toplumların hastalıklara yakalanma oranları az olur. Royal Green su arıtma cihazları size sağlıklı su elde etmenizde yardımcı olmaktadır. Arıtılmış suyla yapılan yemeklerin tadı ve kokusu daha çok belli olur. Yemekleriniz sağlıklı bir suyla kısa sürede pişer, bu da enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. Arıtılmış su diyet yapanların da yardımcısıdır. Şişkinliğe neden olmaz bu nedenle diyet yapanlar rahatlıkla bol bol bu sudan içebilir. Arıtılmış su düşük tuz içeriğiyle tansiyon ve kalp hastalarının da dostudur. Ayrıca yumuşak olduğu için böbrek kumu ve taşı olanlar için de faydalıdır. Özellikle hamilelik sürecinde anne adayının yediklerine ve içtiklerine dikkat etmesi gerekir. Arıtılmış su zengin mineraller barındırdığı için hamileler için faydalıdır. Bebekler için de son derece güvenlidir.

Royal Green serisi su arıtma cihazları ücretsiz kargo ve ücretsiz montaj ve servis imkanlarıyla size sunulmaktadır. 2 yıl garantili olan ürünlerin ücretsiz montajı ve servisi tüm Türkiye için geçerlidir. Tüm kredi kartlarına 2 ile 12 aya varan taksit seçenekleri vardır. Ayrıca ürünleri Havale ve Eft ile öderseniz %12 indirim imkanından da yararlanabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Aykut Başyiğit

2012 yılından beri SEO ve Dijital Pazarlama ile ilgileniyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Aynı zamanda SEO ajansım üzerinden kurumsal firmalara danışmanlık hizmeti sağlıyorum.

Yorum Yaz