Twitter Kodları

Twitter Toplu Beğeni Silme

Twitter Toplu Beğeni Silme Kodu

Merhabalar, daha önceki yazılarımda Twitter kodları paylaşmıştım. Bu yazımda da faydalı olacağına inandığım Twitter kodlarına devam ediyorum. Twitter’da toplu şekilde beğenilerinizi temizlemenin kolay yolunu arıyorsanız doğru adrestesiniz. Zamanında hoşlanıp beğendiğiniz ama artık temizlemek istediğiniz tweetler olabilir. Eğer binlerce tweeti beğendiyseniz bunlardan kurtulmanın saatlerinizi alacağını düşünebilirsiniz fakat birazdan size anlatacağım yöntem sayesinde tüm beğenilerinizi toplu şekilde kolayca kaldırabilirsiniz.

Twitter Toplu Beğeni Silme

Uyarı:Twitter’ın yaptığı son değişikliklerden sonra günde 2000 beğeni kaldırma hakkınız vardır. Aradan 24 saat geçtikten sonra tekrardan aynı işlemleri yaparak 2000 beğeni daha silebilirsiniz.

Şimdi toplu beğeni kaldırma işleminin nasıl yapılacağına geçelim.

1. Öncelikle Google Chrome’dan Twitter’a girin ve profilinizdeki beğeni sekmesine tıklayın.

2. F12 tuşuna basın. Bu tuşa bastığınızda üst kısımda Elements, Console, Sources gibi sekmelerin olduğu bir panel açılacak.

3. Console sekmesini seçin ve aşağıdaki kodu kopyaladıktan sonra boş bölüme yapıştırın.

4. Enter tuşuna bastığınızda beğendiğiniz Tweetlerin teker teker azaldığını göreceksiniz. Bu şekilde 2000 beğeni kaldırabilirsiniz.

<code>unfavori = setInterval(function(){
$('.stream-items > .js-stream-item.stream-item.stream-item').each(function(){
$('.stream-items > .js-stream-item.stream-item.stream-item').find(".ProfileTweet-actionButton.js-actionFavorite")[0].click();
$('.stream-items > .js-stream-item.stream-item.stream-item')[0].remove();
})
},500)
kontrol = setInterval(function(){
var tweetsys = $('.stream-items > .js-stream-item.stream-item.stream-item').length;
if(tweetsys < 50 || tweetsys == 50){
$(window).scrollTop(0,document.body.scrollBottom);
setTimeout(function(){
window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight);
},200);
}
},3000)</code>

Bu yazımda sizlere Twitter’da toplu beğeni (favori) kaldırma kodunu paylaştım. Yazıyı sosyal ağlarda beğenerek bana destek olabilirsiniz. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere.

Yazar Hakkında

Aykut Başyiğit

2012 yılından beri SEO ve Dijital Pazarlama ile ilgileniyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Aynı zamanda SEO ajansım üzerinden kurumsal firmalara danışmanlık hizmeti sağlıyorum.

5 Yorum

Yorum Yaz