Sosyal Ağlar

Twitter Toplu Tweet Silme

Twitter günümüzün önemli sosyal mecralarından biridir. Twitter’da kullanıcılar bazen baştan başlamak için attığı tweetleri silmek istiyor. Tek tek elle tweet silme işlemi oldukça zor, bu yüzden pek çok kullanıcı bu işe girişmiyor bile fakat sizler için Twitter toplu tweet silme işleminin kolay yolunu bulduk. Sizin paylaşacağımız ufacık bir kod yardımıyla attığınız tüm tweetlerden kurtulabilirsiniz. Temiz bir sayfa açmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Takipçilerinize veda etmenize gerek kalmayacak. Tek bir kodla attığınız tweetlerden kurtulacaksınız ve yeni bir sayfa açarak tekrardan onlara dilediğiniz şekilde seslene bileceksiniz. Toplu tweet silme işlemi için yazıyı okumaya devam edin.

Toplu Tweet Silme

Toplu tweet silme işlemi her Twitter kullanıcısının hayali, hayaliydi desek daha doğru olur çünkü toplu tweet silme işlemini gerçekleştirmenizi sağlayacak bir site keşfettik. Ayrıntıları sizlerle paylaşacağız yazıyı okumaya devam edin ve ardından tüm tweetlerinizden kurtularak yeni bir sayfa, tertemiz bir başlangıç yapabileceksiniz. Özgürce baştan başlayarak yeniden tweet floodu atabilecek ve temiz sayfanızda bir dolu yeni tweetle takipçilerinize seslenebileceksiniz. Baştan başlamak her zaman önemlidir biliyoruz fakat endişe etmenize gerek yok. Yeniden başlamak istediğinizde aynı şekilde sizinle paylaşılan işlemleri tekrarlayarak, tekrar, tekrar yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Hadi toplu tweet silme işlemi için bu bağlantıya tıkayın. Hızlı bir şekilde yeni bir başlangıç yapın.

Toplu Favori Silme

Zevkleriniz değişebilir, bu yüzden sizlerle Twitter toplu favori silme işlemini de paylaşacağız. Sonuçta her gün yeni şeylere maruz kalıyor, yeni deneyimler yaşıyoruz. Sırf bu yüzden eski favorileriniz artık çekici gelmiyor olabilir ya da favorilediğiniz çoğu kişiden artık nefret ediyor olabilirsiniz. Her şey olabilir. Sizi tüm bu sıkıntılardan kurtulacağız, el ile tek tek favorileri silmeye uğraşmayacaksınız. Tek bir kod yardımıyla, basit işlemler dizisiyle 1 dakika içinde eski favorilerinizin hepsinden kurtulacaksınız. Bu sayede yeniden temiz bir başlangıç yaparak gerçekten seveceğiniz şeyleri favorileyebilirsiniz. Hadi daha fazla vakit kaybetmeyelim. Bir sosyal içerik ağı olan Twitter’da hızlı bir şekilde toplu favori silme işlemi için bu aşağıdaki siteyi ziyaret edin;

https://wuubi.com/twitter-toplu-tweet-favori-silme/

Yazar Hakkında

Aykut Başyiğit

2012 yılından beri SEO ve Dijital Pazarlama ile ilgileniyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Aynı zamanda SEO ajansım üzerinden kurumsal firmalara danışmanlık hizmeti sağlıyorum.

Yorum Yaz