Sponsor içerikler

Yeni E-Sigaranızın Vaporesso Revenger Mini Olması İçin 5 Neden

Elektronik sigaralar giderek küçülüyor. Elbette bu durumda piyasanın önemli e-sigara üreticilerini zorlayan pod mod elektronik sigara modellerinin payı son derece büyük. Üstelik Vapresso Swag Kit, Joeyetech EVic VTC Mini ve benzeri elektronik sigara modellerinin de fiyat olarak oldukça yükseldiğini söyleyebiliriz. Ancak box mod olarak bilinen bu modellerin de piyasaya sürüldükleri tarih oldukça eski. Neyse ki Vaporesso bizlere hem yoğun buhar sağlayacak, hem küçük hem de kullanışlı yeni bir e-sigara modeli ile karşımızda: Vaporesso Revenger Mini. Yeni e-sigaranızın Vaporesso Revenger Mini olması için 5 neden sıralamadan önce bu küçük ve maharetli e-sigarayı size tanıtmaya başlayalım.

 

Vaporesso Revenger Mini Nasıl Bir Elektronik Sigara?

Vaporesso Revenger Mini, Vaporesso’ nun resmi web sitesinde Vaporesso Revenger Mini Mod olarak sınıflandırılan bir cihaz. Bu cihaz, 85 Watt’ a kadar çıkabiliyor. Mod gövdesi üzerinde bulunan mikro USB girişi sayesinde şarj olabilen Vaporesso Revenger Mini mod gövdesinin üzerinde 0.96 inçlik bir ekrana sahip ve bu ekran içim modları ile ilgili ayarlamalar yapmanızı sağlıyor. Vaporesso Revenger Mini, performanslı bir mod box olmasına karşin sizi 18650 şarjlı pil derdinden kurtarıyor ve bunu, 2500 mAh’ lık dahili bataryası ile yapıyor. Üstelik Vaporesso Revenger Mini modelini eğer isterseniz, sigara içimi modunda da (0.05 Ohm – 5.0 Ohm) kullanmanız mümkün.

 

Revenger Mini, IML Design adı verilen mod yüzeyi, tepeden doldurulabilen NRG Atomizer Tankı (ki e-sigara aynı zamanda NRG SE – NRG SE Mini atomizer tankı ile de çalıştırılabiliyor) hızlı şarj, kısa devre koruması ve benzeri kullanışlı özellikler sunan OMNIboard 2.2 işlemci altyapısı ile özellikle yeni nesil elektronik sigara kullanıcılarının gözdesi. Peki bir elektronik sigara kullanıcısı neden Vaporesso Revenger Mini kullanmalı? İşte yeni elektronik sigaranızın Vaporesso Revenger Olması için 5 neden;

 

Şarjlı Pil Derdi Yok!

Özellikle mod elektronik sigara kullanan pek çok kişinin en fazla şikayet ettikleri noktalardan biri de, atomizer tanktan sızan e-likitin 18650 şarjlı pillere zarar vermesidir. Şarjlı piller, kullanıcıların cihazlarından yoğun buhar elde etmesini sağlıyor elbette, ancak bu pillerin şarj edilmesi – yıpranması veya orijinallerinin bulunması başlı başına bir mesele. Mod elektronik sigara gövdelerinde gövdedeki şarjı pillerin mikro USB girişi ile şarj edilmesi, zamanla şarj girişlerinin gevşemesine – deforme olmasına neden olabiliyor.

18650 şarjlı pil kullanan mod cihazlarınızda kullanacağınız pillerin volt ve mAh değerlerinin aynı olması gerektiği (bu, cihazınızın daha sağlıklı çalışmasını sağlar) de kullanıcıları zorlayan başka bir mesele…

Neyse ki Vaporeso Revenger Ailesi’ nin minik üyesi olan Vaporesso Revenger Mini, bunu küçük, 2500 mAh’ lık lityum – ION bütünleşik bataryası ile kolayca çözüyor.


Küçük, Hafif Ve Taşıması Kolay

Vaporesso Revenger Mini bugün piyasadaki diğer box – mod elektronik sigara modelleri gibi 18650 şarjlı pillerle çalışmıyor olabilir. Buna karşın bir box mod cihazın tüm iyi taraflarını mod gövdede birleştirmeyi başarıyor. Vaporesso Revenger Mini, diğer pek çok box mod kadar küçük. Bu durum, hem performans hem de taşıma kolaylığı avantajı arayanlar için son derece ideal.

Revenger Mini; 40 mm eninde, 75 mm boyunda ve 28 mm genişliğinde bir mod gövdeye sahip. Cihazla kullanabileceğiniz NRG SE ve NRG SE Mini atomizer tanklar ise, 22 mm çapında ve bu tankların boyu 46 mm – 48.5 mm arasında değişiyor. Vaporesso Revenger Mini’ nin boyutları ile ilgili bu sayılar bize mod gövdenin (atomizer tank ile beraber) son derece küçük ve taşıması kolay bir cihaz olduğunu gösteriyor.

 

NRG SE Atomizer Tank

Vaporesso’ nun “SWAG” serisinde de kullandığı NRG SE Atomizer – Tank Serisi, kullanımı son derece kolay bir atomizer tank. Tepeden doldurulabilen, ayarlanabilir hava kanalları ile buhar yoğunluğu ayarlanabilen NRG SE Atomizer Tank aynı zamanda kendi drip tip (ağızlık) kısmına sahip.

NRG SE; tamamen paslanmaz çelikten üretilmiş bir atomizer tank. 3.5 ML likit kapasitesi ile günlük kullanım için ideal olan atomizer tankın “mini” versiyonu olan NRG SE Mini ise 2 ML e-likit kapasitesine sahip ve yine paslanmaz çelikten üretilmiş. Ağırlıkları 44 – 46 gram arasında değişen iki atomizer tankın da oldukça hafif ve küçük olduğunu söylemek mümkün. NRG SE Atomizer Tank modellerinin en avantajlı oldukları taraf ise tepeden doldurulabiliyor olmaları, farklı içim modlarına destek vermeleri ve GT2 – GT4 – GT16 – GT8 gibi coil (bobin) yapıları ile kolaylıkla kullanılabiliyor olmaları. Elbette NRG SE (Special Edition) atomizer tankların aynı zamanda e-likit sızdırmamaları da önemli bir artı.

 

Sigara İçimi – Nargile İçimi İçin İdeal

Özelliklerinden yukarıda bahsettiğimiz Vaporesso Revenger Mini, 0.05 Ohm – 5.0 Ohm arasında rahatlıkla çalıştırılabilen bir atomizer tank. Yani e-sigarayı ister sigara içimi isterseniz nargile içimi için kullanabilirsiniz. MTL olarak da bilinen sigara içimi şekli bildiğiniz gibi özellikle son zamanlarda pek çok e-sigara kullanıcısı tarafından tercih ediliyor. Bunun nedeni MTL içimin daha az buhar, daha az likit ile kullanıcıya gerçek bir sigara deneyimi yaşatması. Elbette yoğun nikotin sağlayan bu içim şeklinin coil yıpranma payını da oldukça düşürdüğünü de eklemeliyiz. Vaporesso Revenger Mini, ister nargile içimi ister sigara içimi için kolaylıkla kullanılabilecek bir elektronik sigara modeli.

OmniBoard 2.2 Mucizesi!

Elektronik sigara kullanıcılarının çok sevdiği Vaporesso Revenger Serisi’ nin minik üyesi, büyük abileri gibi OMNIboard 2.0 değil, OMNIboard 2.2 işlemci altyapısını kullanıyor. Peki nedir OmniBoard 2.2’ nin kullanıcılara sağladıkları kolaylıklar? İlk olarak bu işlemci altyapısı, kısa devre durumunu engelleyerek güvenli bir kullanım sunuyor. Üstelik Vaporesso Revenger Mini, bu işlemci altyapısı desteği ile %50 oranında daha az bir sürede tam olarak şarj olabiliyor. Şarj süresini göstermesi, USB giriş koruması ise Vaporesso Revenger Mini’ nin diğer önemli özellikleri.

 

Orijinal Ve Uygun Fiyatlı Vaporesso Revenger Mini Nereden Bulurum?

Şık, küçük ve pratik bir e-sigara modeli olan Vaporesso Revenger Mini; orijinal olarak elektroniksigarashop.org sitesinde bulunuyor. Eğer kullanışlı, şık, markalı, orijinal bir elektronik sigara kiti almak isterseniz, ikinci el e-sigara fiyatına Vaporesso Revenger Mini Kit stoklarda sizi bekliyor! Acele edin ve bu fırsatı hemen değerlendirin!

Yazar Hakkında

Aykut Başyiğit

2012 yılından beri SEO ve Dijital Pazarlama ile ilgileniyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Aynı zamanda SEO ajansım üzerinden kurumsal firmalara danışmanlık hizmeti sağlıyorum.

Yorum Yaz