Sponsor içerikler

Yılbaşı Programları 2019

Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte birçok kişi yeni yılı nasıl karşılayacağının planlarını yapıyor. Yeni yılı sevdikleriyle birlikte eğlenerek geçirmek isteyen kişiler şimdiden yılbaşı programlarını yapmaya başladı bile. Bu yazımda yeni yıl gecesi yapabileceğiniz etkinliklerden bahsederek 2019 yılbaşı programları arayan kişilere yardımcı olmaya çalışacağım.

2019 Yılbaşı Programları

Tek Takılmak

Biraz hüzünlü gibi gözükse de yeni yıla yalnız girmekten hoşlanan birçok kişi tanıyorum. Eminim sizin de çevrenizde bu tarz kişiler çoktur. Aslında garip bir durum yok, bazı durumlarda yalnız kalmak iyi gelebiliyor. Eğer siz de yılbaşını yalnız geçirmek istiyorsanız kendinize güzel bir yemek yapın ve gece geç saatlere kadar izleyebileceğiniz güzel bir mini diziye başlayın.

Benim tavsiyelerim; Fargo, The night of.

Arkadaşlarla ya da Aileyle Olmak

Yılbaşı programları arasında favorim olan seçenekle devam ediyorum. Yeni yılı karşılamak için yapılacak birçok farklı etkinlik vardır. İsterseniz ailenizle ya da arkadaşlarınızla evde toplanarak yeni yılı karşılayabilirsiniz, bunun için yapmanız gerekenler oldukça basit. Birkaç farklı çeşit içecek ve leziz yemeklerle sofranızı donatmak ve dekorasyon amaçlı güzel bir ışıklandırma yapmak. Gecenin ilerleyen saatlerinde yapabileceğiniz grup etkinlikleri; film izlemek, tombala oynamak, monopoly oynamak vs. Çok daha sakin ve eğlenceli bulduğum için genelde ailemle ve arkadaşlarımla olmayı tercih ediyorum. Eğer bu seçenek de size uymadıysa diğer maddelerde şansınızı deneyin 🙂

Dışarda Geçirmek

Yılbaşını dışarda geçirmeyi biraz saçma bulsam da birçok kişi yen yılı dışarda eğlenerek karşılamayı tercih ediyor. Ben bu tarz günlerde fiyatların standartların çok üzerine çıkarılması ve insanların resmen sömürülmesi nedeniyle yeni yılda dışarda olmayı sevmiyorum. Eğer siz benimle aynı fikirde değilseniz dışarıda yapabileceğiniz birçok farklı etkinlik mevcut. Yaşadığınız şehire göre internette 2019 yılbaşı programları izmir ya da istanbul yılbaşı programları 2019 şeklinde arattığınızda birçok konser ve parti bulabilirsiniz. Bu tarz günlerde çoğu sanatçı çeşitli mekanlarda konser vermektedir. Bütçenize uygun bir mekanı seçin ve erkenden rezervasyon yapmayı unutmayın. Yılbaşı günü çoğu mekan full çektiği için işinizi son güne bırakmamanızı tavsiye ederim.

Sevgiliyle Geçirmek

2019 yılbaşı programları

2019 yılbaşı programları

Şimdi de yeni yıla sevgilisi ile birlikte girmek isteyenler için birkaç tavsiyede bulunacağım. Bunun için en klasik yöntemi uygulayabilir ve sevgilinizle evde battaniye-film keyfi yapabilirsiniz. Mum ışığı ve güzel yemekleri de unutmayın 🙂

Ayrıca bu yıl yılbaşı pazartesi gününe denk geliyor, eğer çalışıyorsanız ve pazartesi günü için izin alabiliyorsanız cumartesi ve pazarı da sayarsak tam 4 gün tatil yapabilirsiniz. Bu da sevgilinizle minik bir tatil yapma fırsatı sunuyor. Yılbaşı için birçok farklı oteller etkinlik yapıyor, tabii ki fiyatlar normal zamanlara göre biraz pahalı oluyor ama yeni yılı güzel karşılamak için buna değer. İnternette yılbaşı programları paylaşan birçok site var. Bu sitelerde indirimli ve kampanyalı programlara ulaşabilirsiniz.

Örneğin aşağıdaki siteyi ziyaret ederek birçok farklı yılbaşı programı bulabilirsiniz. Sitede üç büyük ilimizde yapabileceğiniz birçok farklı etkinliğin dışında yurtdışı etkinlikleri de paylaşılmış.

Site adresi: https://2019yilbasiprogramlari.com/

Bu yazımda yılbaşı programı arayan kişiler için birkaç tavsiyede bulunmaya çalıştım. Aslında bunlar hepimizin aklına olan şeyler ama iş faaliyete geçirmek olduğunda karar vermek zorlaşabiliyor. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere.

Yazar Hakkında

Aykut Başyiğit

2012 yılından beri SEO ve Dijital Pazarlama ile ilgileniyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Aynı zamanda SEO ajansım üzerinden kurumsal firmalara danışmanlık hizmeti sağlıyorum.

Yorum Yaz